آب معدنی داماش از بحران کارگری تا فوتبال

تامین آب معدنی لاجوردی پوشان شهرباران را کارخانه آب معدنی داماش بر عهده گرفت. این کارخانه در چند وقت اخیر دچار بحران های کارگری بوده است.

کد خبر : 42426 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۸:۵۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین طی توافقی که بین مدیران باشگاه داماش گیلان و کارخانه آب معدنی منطقه داماش صورت گرفت قرار شد در مرحله اول این توافق برای فصل ۹۸-۹۹ آب معدنی لاجوردی پوشان توسط این شرکت تامین شود.

لازم به ذکر است، کارخانه آب معدنی داماش از اموال مصادره شده هولدینگ امیرمنصور آریا و از اسپانسرهای اصلی و ابتدائی تاریخ باشگاه داماش گیلان محسوب می شود که برای هواداران این تیم تداعی گر خاطرات دوران حضور داماش در سطح اول فوتبال کشور می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین کارخانه آب معدنی داماش در چند وقت اخیر دچار بحران های کارگری بوده است. در تاریخ ۲۴ تیرماه  و با پرداخت یک ماه از معوقات مزدی کارگران آب معدنی داماش، تجمع صنفی سه روزه این کارگران خاتمه یافت.

این مجموعه پس از دادگاهی شدن و اعدام امیر منصور آریا در نهایت به بانک ملی واگذار شد. برخی از مسئولان این بانک از جمله رییس اداره کل سرمایه‌گذاری و امور شرکت‌های بانک ملی ایران  معتقدند که احداث این کارخانه توسط گروه امیر منصور فاقد توجیه اقتصادی بوده است.

نظر شما