اتاق بازرگانی تهران با همکاری سفارت ایتالیا و نمایندگی ایالت امیلیا رومانیای ایتالیا برگزار ‌می‌کند

سمینار آموزشی صادرات محصولات ارگانیک به بازارهای اتحادیه اروپا

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، همزمان با هفته غذا در ایتالیا، با هماهنگی سفارت ایتالیا و نمایندگی ایالت امیلیا رومانیای این کشور در تهران، سمینار آموزشی «صادرات محصولات ارگانیک به بازارهای اتحادیه اروپا» را با هدف آگاهی‌بخشی بیشتر به فعالان اقتصادی در دانش ضمنی صنایع مرتبط (کشاورزی، صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی) برگزار می‌کند.

کد خبر : 45116 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۵۴

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: اهمیت این سمینار از آن جهت است که با وجود آنکه، بخش قابل‌توجهی از محصولات ایرانی در این رشته فعالیت‌ها از لحاظ کیفیت تولید در سطح مطلوبی قرار دارند، اما فعالان این حوزه، بعضاً به سبب عدم آگاهی از چگونگی احراز شرایط کیفی لازم به منظور ورود به بازارهای اتحادیه اروپا از صادرات به این بازارها محروم مانده‌اند.

سمینار آموزشی «صادرات محصولات ارگانیک به بازارهای اتحادیه اروپا» با حضور مسعود خوانساری، رییس اتاق بازرگانی تهران و جوزپه پرونه، سفیر جدید ایتالیا در ایران برگزار ‌می‌شود و مدرس این سمینار، آلبرتو برگامسکی از ایتالیاست که سابقه بیش از ۳۰ سال آموزش در حوزه‌ قانون محصولات ارگانیک، نحوه واردات محصولات ارگانیک از کشورهای ثالث و الزامات صادرات محصولات باغی، مرکبات، غلات، سبزیجات و کالاهای آرایشی بهداشتی را دارد.

این نشست  آموزشی روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه ۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح، در ساختمان اصلی اتاق تهران برگزار خواهد شد. اعضای اتاق تهران که علاقمند هستند در این سمینار حضور داشته باشند، می‌توانند برای اعلام آمادگی فرم ثبت‌نام را در لینک زیر تکمیل و ارسال کنند.

لینک ثبت نام

نظر شما