عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی: تشکل‌های موازی ادغام می شوند

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران یکی از وظایف اتاق های بازرگانی را مطابق قانون بهبود فضای کسب و کار، شکل گیری انجمن ها دانست و گفت: تشکل‌های موازی ادغام خواهند شد.

کد خبر : 44745 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۹

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: حسین جمیلی در جلسه شکل گیری انجمن وارد کنندگان مواد شیمیایی استان تهران با اشاره به ضرورت ها و اهمیت شکل گیری انجمن ها در اتاق بازرگانی تهران گفت: انجمن ها شروع حرکت جدیدی برای ذینفعان خود هستند و به همین دلیل قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار وظیفه ای را به عهده اتاق های بازرگانی قرار داده تا انجمن ها و تشکل های مورد نیاز و اثرگذار در فعالیت های اقتصادی را تاسیس کند.

عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معاون کشاورزی ایران گفت: انجمن های متعدد باید در هم ادغام شده و شرایطی را فراهم کنند که  صدای واحدی از فعالان اقتصادی به گوش برسد که بر این اساس اتاق بازرگانی ایران با وسواس در دوره جدید تلاش دارد تا انجمن ها را ساماندهی نماید.

وی گفت: اولین و اصلی ترین چشم انداز یک انجمن، ارتقا و رونق کسب و کار بر اساس قاعده و اصول به منظور حمایت از ذینعان است که به تبع آن اولین اقدام هر انجمن آن است که گام های جدی در راستای رسالت های خود بردارد. به گفته جمیلی اگر تمامی اعضای یک انجمن به عنوان فعالان اقتصادی در یک رسته مشخص  بتوانند فعالیت های خود را ادامه داده و از ظرفیت تشکل در جهت منافع جمعی بهره برداری کنند گام های موثری برداشته خواهد شد.

نظر شما