زمان و جزییات برگزاری نمایشگاه نوشیدنی نورنبرگ

نمایشگاه صنعت نوشیدنی نورنبرگ (BrauBeviale) از ۲۱ الی ۲۳ آبان ۱۳۹۸ در شهر نورنبرگ کشور آلمان برگزار می شود و تمام زنجیزه تولید و مصرف این صنعت را شامل می‌شود.

کد خبر : 35946 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۱۵ - ۱۵:۰۹

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: نمایشگاه صنعت نوشیدنی نورنبرگ (BrauBeviale) نمایشگاهی از کالاهای اساسی صنعت نوشیدنی است. در نمایشگاه صنعت نوشیدنی نورنبرگ تمام فرآیندهای زنجیره تولید نوشیدنی، تولید و بازاریابی انواع نوشیدنی و فن آوری تولید نوشیدنی ارائه می شود.

در این نمایشگاه که طی سه روز برگزار می شود، غرفه داران و بازدیدکنندگان می توانند جدیدترین پیشرفت های حاصل در زمینه تولید نوشیدنی را مطرح کرده و مورد بحث قرار دهند.

در دوره گذشته نمایشگاه صنعت نوشیدنی نورنبرگ ٣٧٠٠٠ بازدیدکننده تجاری از اروپا و سایر نقاط جهان از این فضای خلاقانه برای ایجاد و ارائه راه حل های خود استفاده کردند. ١٠٨٣ غرفه دار در ٨ سالن نمایشگاهی محصولات، راه حل ها، روش و روندهایی را برای تولید نوشیدنی، آب، نوشیدنی های غیرالکلی و محصولات لبنی مایع ارائه کردند.

پیوستگی و استمرار مزیت بزرگ نمایشگاه صنعت نوشیدنی نورنبرگ است. این نمایشگاه با توانی که طی سه سال تمرکز و تجمع پیدا کرده است، فضایی برای ایده های جدید و فرصتی برای توسعه آنها فراهم می کند.

منبع:ilikevents

نظر شما