راهکار استارباکس برای حفظ مشتریان؛ از کاهش قیمت تا عرضه محصولات جدید گیاهی

کمپانی «استارباکس» که از کافی شاپ‌های بزرگ در جهان به‌شمار می‌رود، برای نخستین‌بار اعلام کرده است که در نظر دارد قیمت محصولات خود را بین ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش دهد.

کد خبر : 45309 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۱

پایگاه اطلاع رسانی پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: کمپانی «استارباکس» علت این تصمیم را اینگونه تشریح کرده است که طی سال‌های اخیر به‌دلیل بحران مالی جهانی و ایجاد رقابت تنگاتنگ میان سایر رقبا، میزان جذب مشتری این کمپانی کاهش یافته است. از این‌رو «استارباکس» تصمیم گرفته به منظور در دست گرفتن بخشی از بازار و بازگشت مجدد به بازار پر رونق عرضه محصولات و نوشیدنی‌های خود، قیمت آن‌ها را کاهش دهد.

همچنین این تولیدکننده در نظر دارد در سال ۲۰۲۰ میلادی بیش از ۲۵ درصد از کافی شاپ‌های خود را به تولید و عرضه انواع نوشیدنی‌های گیاهی اختصاص دهد و اقدامات ویژه‌ای را در این حوزه به ثمر برساند. همچنین این کمپانی به‌زودی از مواد مکمل طبیعی برای تقویت و رشد کودکان در نوشیدنی و دسرهای خود استفاده می‌کند تا بتواند به جذب هر‌چه بیشتر مخاطبان خود در سنین مختلف دست پیدا کند.

این نوشیدنی‌ها تحت نظارت مشاوران تغذیه و متخصصان این حوزه تهیه می‌شوند تا مصرف‌کنندگان با اطمینان خاطر بیشتری این محصولات جدید را سفارش داده و مدت زمان بیشتری را در کافی شاپ‌های «استارباکس» بگذرانند. این محصولات جدید گیاهی نیز همگی با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرند تا افراد بیشتری بتوانند این محصولات جدید را خریداری و مصرف کنند.

نظر شما