مکان نوشیدن چای

مقایسه مکان‎های نوشیدن چای در آمریکا، انگلیس و آلمان/ چای نوشیدنی خانواده است

چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان بیشتر از همه در خانه نوشیده می‌شود. انگلیسی‌ها بیش از آلمانی‌ها و آمریکایی‌ها چای را در کافه می‌نوشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین جدول و نمودارهای زیر  مکان مصرف چای در سه کشور آمریکا، انگلیس و آلمان را نشان می‌دهد. جدول شماره یک نشان می‌دهد که خانه‌ها مکانی است که بیشترین میزان چای در آن مصرف می‌شود و پس از آن در مکان‌های فامیلی یعنی مکان‌هایی که اعضای خانواده جمع می‌شوند، چای طرفدار دارد. به عبارت دیگر چای نوشیدنی مربوط به جمع خانوادگی و فامیلی است.

 مکان‌های محل نوشیدن چای

از نمودار زیر می‌توان اینگونه برداشت کرد که آمریکایی‌ها در خانه، انگلیسی‌ها در مکان‌های فامیلی و کافه‌ها و آلمانی‌ها هنگام رفتن بیشترین چای را مصرف می‌کنند.

مکان نوشیدن چای

این نمودار هم نشان می‌دهد که اقبال به مصرف چای در خانه‌ها و مکان‌های فامیلی را نشان می‌دهد.پس از آب آشامیدنی، و بسته بندی فله‌ای چای  با ۱۵ درصد، سهم بازار نوشیدنی را بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ را در اختیار داشته است.

مکان نوشیدن چای

براساس آمار، چای سیاه انگلستان در سال ۲۰۱۵ نسبت به انواع دیگر چای‌ها، بالاترین میزان فروش را داشته و چای میوه‌ای در جایگاه بعدی فروش چای سیاه قرار دارد اما این آمار نشان می‌دهد، مصرف‌کنندگان چای سبز بریتانیا رو به کاهش هستند.

مکان نوشیدن چای

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین چای محبوب ترین نوشیدنی در انگلیس است و انگلیسی‌ها دوست دارند همراه با چای دسرهای سنتی، انواع ساندویچ و انواع بیسکوئیت را مصرف کنند. آنها به مصرف انواع کیک و شیرینی با چای هم علاقه دارند. در این کشور معمولا چای را به شکل قوی و غلیط و همراه با شکر می‌نوشند.

 

کد خبر : 11102 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۵

بیشتر بخوانید

نظر شما