نمایشگاه غذا و نوشیدنی هنگ کنگ

حضور تولیدکنندگان ایرانی در نمایشگاه غذا و نوشیدنی هنگ‌کنگ

هیات تجاری از ایران جهت حضور در نمایشگاه صنایع غذایی، چای و گیاهان دارویی به عنوان بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی آسیا اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی، چای، گیاهان دارویی که همزمان با دو نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم لوکس خانگی آسیا در هنگ کنگ برگزار می‌شود، برای بیست و هشتمین بار برپا شده و به عنوان بزرگ ترین نمایشگاه صنایع غذایی در آسیا به شمار می‌آید.

کالاهای به نمایش درآمده در این نمایشگاه شامل نان و فرآورده‌های آن، نوشیدنی‌ها، بیسکوییت و شیرینی‌جات، غذاهای منجمد، انواع کنسرو، غذاهای آماده و نیمه آماده، لبنیات، میوه، سبزیجات، غذاهای ارگانیک، خشکبار، آجیل، زعفران، برنج، پاستا، سس، غذاهای دریایی، چای، فرآورده‌های چای، شکر و قند می‌شود.

بیش از ۱۷۰۰ غرفه‌دار از ۸۰ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور دارند و بالغ بر ۴۰۰ هزار نفر از آن بازدید خواهند کرد که در مساحتی معادل پنج هکتار مربع برگزار می‌شود.

ایسنا گزارش داده است که این نمایشگاه از ۲۶ الی ۳۰ مرداد ماه سال جاری در هنگ کنگ برگزار خواهد شد و با مجوزهای به دست آمده هیات تجاری از ایران جهت حضور در آن شرکت خواهند کرد.

کد خبر : 3573 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۵

بیشتر بخوانید

نظر شما