نمایشگاه ایران اگروفود
مدیر بازاریابی فروت‌لند میهن:

نمایشگاه اگروفود از حالت تخصصی خارج شده است

مدیر بازاریابی فروت لند میهن با بیان این انتقاد که نمایشگاه ایران اگروفود از حالت تخصصی خارج شده است، گفت: مسئولان برگزاری برای حضور افراد معمولی باید بلیط فروشی کنند.

فرهاد پورمحمد در گفت­‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین با ابراز نارضایتی از حضور افراد غیرمرتبط با صنعت نوشیدنی در نمایشگاه ایران اگروفود ۲۰۱۷ گفت: معمولا نمایشگاه‌های تخصصی مناسب مصرف کنندگان نیست بنابراین فضای آنها مناسب حضور مردم و مصرف‌کنندگان طراحی نمی‌شود، به همین دلیل در دنیا نمایشگاه‌های تخصصی فضای حضور افراد فعال در آن حوزه است لذا اعتقاد دارم در نمایشگاه تخصصی ایران اگروفود تنها افراد فعال در صنعت غذا و نوشیدنی باید حضور یابند.

او با بیان اینکه مسئولان برگزاری نمایشگاه شرایط حضور کارشناسان و فعالان صنعت غذا و نوشیدنی به صورت تخصصی فراهم کند، گفت: بهتر آن است که مجریان برگزاری برای حضور افراد غیرتخصصی این حوزه که تمایل به بازدید از نمایشگاه دارند، از طریق سامانه اینترنتی اقدام به فروش بلیط کنند چرا که بلیط فروشی با قیمت بالا مانع حضور افراد غیرمرتبط با صنعت غذا و نوشیدنی در نمایشگاه می‌شود.

او یکی دیگر از مشکلات اگروفود را همزمانی چند جشنواره و نمایشگاه غیرمرتبط با صنعت غذا و نوشیدنی خواند و افزود: به دلیل برگزاری این نمایشگاه غیرمرتبط فضای نمایشگاه از حالت تخصصی خارج شده است.

کد خبر : 2467 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۸

بیشتر بخوانید

نظر شما