بسته‌بندی نوشیدنی

درب نوشیدنی قابل بازیافت+تصاویر

شرکت تتراپک بسته‌‌بندی‌های نوشیدنی را به بازار عرضه کرده که از در پلاستیکی با قابلیت جداشدن از اسلیو کارتنی برخوردار بوده و به این ترتیب، امکان بازیافت جداگانه آنها را فراهم می‌آورد.

کد خبر : 7864 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، مصرف‌کننده این بسته می‌تواند به راحتی با فشار ساده توسط شَست، درپوش پلاستیکی را از اسلیو جدا کند که نتیجه‌ی سوراخ‌کاری پیش‌بُرِش (pre-cut) روی لایه‌ بیرونی مقواست. این کار بدون اثرگذاری بر کارکرد بسته‌بندی نوشیدنی Tetra Top® انجام می‌شود.

چالز برند«Charles Brand» نایب رئیس واحد مدیریت بازاریابی و تولید تتراپک می‌گوید: «نوآوری به کار رفته در این بسته‌بندی نوشیدنی با درپوش جداشدنی، پاسخ به خواسته مصرف‌کنندگان مبنی بر ارائه راهکاری بهتر برای تسهیل بازیافت، به ویژه برای مواقعی است که زیرساخت‌های مدیریت زباله آن را ایجاب می‌کنند.»

بسته‌بندی نوشیدنی

Tetra Top® بسته‌‌بندی‌ای است که در آن، راحتی استفاده از بطری نوشیدنی با ظاهر و احساس مدرن استفاده از یک بطری نوشیدنی کارتنی توام شده است. این کارتن برای محصولات تحتِ سرمایش و نوشیدنی‌های بدون گاز در دمای محیط با مصارف خانگی و مسافرتی مناسب است. امکان سفارش درب جداشدنی برای مشتریان بدون هزینه اضافی وجود دارد. پیشتر شرکت Arla Foods در دانمارک و سوئد این بسته‌‌بندی نوشیدنی را در سری محصولات خود به کار برده است.آن برگمن«Ann Bergman» مدیر ارشد بازاریابی و برند ماست و محصولات تخمیر شده‌ی Arla Foods سوئد (که در بخش محصولات لبنی فعال است) می‌گوید: «استقبال از این کارتن نوشیدنی توسط تمامی ذی‌نفعان کلیدی ما عالی بوده است. بیش از ۸۰ درصد مصرف‌کنندگان برای امکان جدا کردن درپوش، ارزش بالایی قائل بوده و ۷۷ درصد از آنها اعلام کرده‌اند که نرخ بازیافت آنها افزایش می‌یابد. اکنون در بیش از ۳۵ گونه از سری محصولات Yoggi و Arla ما در بازار سوئد از این بسته‌‌بندی‌ها استفاده شده است. امکان ارائه این محصولات بدون تقبل هزینه اضافی برای ما مزیت بسیار مهمی بود.»

بسته‌بندی نوشیدنی

نظر شما