چرا ایرانی‌ها زیاد قهوه‌نوش نیستند؟

کدام کشورها بیشترین میزان مصرف قهوه بیرون بر را دارند؟

۴۸ درصد مصرف کنندگان قهوه در کشوری مانند ژاپن دوست دارند قهوه را در صبحگاه و هنگام رفتن به محل کار بنوشند. این آمار برای کشور مانند ۴۵ درصد و کانادا ۴۳ درصد است.

کد خبر : 7294 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۴:۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین مصرف کنندگان قهوه بر پایه رفتارهایشان به گروه‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. یکی از این گروه ها بر پایه افرادی تشکیل شده که دوست دارند قهوه خودشان را پس از بیدار شدن او هنگام رفتن به بیرون از منزل بنوشند. آمار این بخش از مصرف کنندگان قهوه در کشورهای مختلف متنوع است اما جالب است بدانید در اسپانیا و ایتالیا، فقط سه درصد از سفارشات قهوه و در ژاپن، حدود نیمی از سفارش‌ها را این افراد می‌دهند و از این جهت کشور ژاپن در صدر کشورهایی است که افراد دوست دارند هنگام رفتن قهوه مصرف کنند. پس از ژاپن به ترتیب آمریکا، کانادا، استرالیا و آلمان قرار دارند. شرکت استارباکس برپایه همین مصرف کنندگان یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه کننده قهوه در کشورهای مختلف است.

 

رفتار مصرف کنندگان قهوه

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین قهوه یکی از بزرگترین نوشیدنی‌های گرم در سراسر جهان است و برزیل، بیش از ۴۰ درصد از قهوه جهان را عرضه می‌کند و ویتنام ۲۰ درصد از کل را. کشورهای اسکاندیناوری بزرگترین مصرف کنندگان قهوه در جهان هستند. به خود اختصاص داده است. ویتنام دومین تولید کننده قهوه بود که تقریبا ۲۰ درصد تولید قهوه جهان را تشکیل می‌داد.

فنلاند با مصرف سرانه ۹٫۶ کیلوگرم یعنی  ۲٫۶۴ فنجان قهوه در روز توسط هر نفر بیشترین میزان مصرف قهوه در جهان را دارد.

نظر شما