برگزاری نمایشگاه غذا و نوشیدنی اوکراین در آبان‌ماه

نمایشگاه غذا و نوشیدنی ۲۰۱۷ اوکراین با عنوان WorldFood Ukraine از ۳ تا ۵ آبان ۹۶ در شهر کی‌یف اوکراین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نمایشگاه غذا و نوشیدنی اوکراین (WorldFood Ukraine) بیستمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع غذایی –نوشیدنی در کشور اوکراین است که در تاریخ ۳ تا ۵ آبان ۹۶ در شهر کی‌یف برگزار می‌شود.

در بیستمین دوره برگزاری این نمایشگاه، تولیدکنندگان نوشیدنی‌ها و مواد غذایی آخرین محصولاتشان را ارائه خواهند داد. در سال۲۰۱۶ میلادی و در نوزدهمین دوره از نمایشگاه صنایع غذا و نوشیدنی اوکراین، ۱۳۵ شرکت از اوکراین، ایتالیا، اسپانیا ،ایران،نیوزلند، لاتویا، آلمان،مالزی، کره جنوبی، ترکیه، رومانی و سریلانکا در این نمایشگاه حضور داشته‌اند.

WorldFood بزرگترین و با اهمیت‌ترین نمایشکاه بین‌المللی مواد غذایی و نوشیدنی در اوکراین است. همچنین در این نمایشگاه علاوه بر تولیدکنندگان مواد غذایی، دست اندکاران صنایع بسته بندی و دیگر صنایع وابسته نیز حضور دارند.

این نمایشگاه در گروه‌های نوشیدنی و غذایی شامل: انواع نوشیدنی‌های الکلی و غیر الکلی ( آبمیوه، نکتار، آب) ،چای، قهوه و کوکا، محصولات پروتئینی و فرآورده‌های گوشتی و انواع سوسیس‌ها، محصولات لبنی و بستنی ، انواع روغن ، انواع کیک، کلوچه و شیرینی جات ، آجیل، میوه خشک ،میوه‌های تازه و کنسرو شده و سبزیجات و خواربار، انواع کنسروجات، فرآورده‌های غذایی منجمد ، قارچ‌ها، فرآورده ای غله ای، پاستا، سس‌ها، چاشنی‌ها، ادویه جات، دانه‌ها، عسل و اسنک‌ها برگزار می‌شود.

برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و نوشیدنی اوکراین در آبان‌ماه

برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و نوشیدنی اوکراین در آبان‌ماه

برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و نوشیدنی اوکراین در آبان‌ماه

کد خبر : 6028 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵

بیشتر بخوانید

نظر شما