رونمایی از دمنوش جدید چای استارباکس

رونمایی از نوشیدنی جدید استارباکس

مدت زیادی از معرفی دمنوش‌های اخیر استارباکس نمی‌گذرد که این برند معروف با رونمایی از دمنوش چای استارباکس یک محصول جدید روانه بازار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نوشیدنی جدید استارباکس که به تازگی به منوی جاودانگی این رستوران اضافه شده ترکیبی از چای سیاه، آناناس، مخلوط گیاهی و شیر نارگیل است. استارباکس همچنین قهوه لاته کاسکارا خود را که امسال به بازار وارد کرده بود دوباره به لیست خود اضافه کرده است. قهوه لاته کاسکارای استارباکس که اوایل امسال برای مدتی محدود عرضه می‌شد ترکیبی از شیر نارگیل و قهوه لاته کاسکارای سرد است.

با وجود اینکه فروشگاه‌های مختلف نوشیدنی هر نوع شیرینی را برای به دست آوردن رضایت مشتری به آن‌ها ارائه می‌دهند، استارباکس به مشتریان خود پیشنهاد می‌کند که دمنوش‌های این برند را از راه‌های مختلف امتحان کنند تا سلیقه طرفدارانش را بسنجد.

رونمایی از نوشیدنی جدید استارباکس

استارباکس به طرفداران خود پیشنهاد کرده که این دمنوش جدید را بدون شکر مصرف کنند تا طعم میوه‌های تازه را بهتر حس کنند و حتی بتوانند این نوشیدنی را با دمنوش‌های دیگر این برند از جمله دمنوش چای سبز و حتی لیموناد نیز مخلوط کنند.

با این توصیف دمنوش جدید استارباکس با طعم انعطاف‌پذیر خود از هم اکنون جای خود را بین طرفداران این برند مشهور ثبت کرده است.

 

کد خبر : 5899 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۷

بیشتر بخوانید

نظر شما