کافی‌شاپ امروز، عکاسخانه دیروز

کافی‌شاپ امروز، عکاسخانه دیروز

کافه دیاموند که در حقیقت یک خانه قدیمی بازسازی شده بسیار زیباست از کافی شاپ‌های شناخته شده‌ای که طرفدارهای زیادی دارد. این کافی شاپ پیش از اینکه تبدیل به کافه شود یک عکساخانه قدیمی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کافه دیاموند یک محیط دنج و زیبا با طراحی کلاسیک است که محل مناسبی برای دوره همی‌های دوستانه و حتی خانوادگی و برگزاری تولد و سالگردهای خاص است. اگر گذرتان به خیابان نجات اللهی افتاد و خواستید در یک محیط زیبا و کلاسیک هم خستگی روح و جسم را از تن به در کنید و یک نوشیدنی یا غذای سبک خوشمزه میل کنید حتما دیاموند را امتحان کنید.

کافی‌شاپ امروز، عکاسخانه دیروز

کافه‌ای دنج و خوشمزه

راستش را بخواهید منوی کافه دیاموند از لحاظ تنوع چنگی به دل نمی‌زند؛ ولی تمام نوشیدنی و غذاها با کیفیت خوبی ارائه می‌شوند که این موضوع از وسواس مدیر دیاموند در طرز تهیه آنها حکایت دارد. در منوی این کافه انواع نوشیدنی گرم شامل چای، دمنوش، انواع قهوه، شیک، آبمیوه طبیعی در کنار عرقیات سنتی سرو می‌شود و باید بگوییم که اگر از طرفداران نوشیدنی‌های سرد و شیک هستید، انتخاب‌های هیجان انگیزی پیش رویتان است.

اگر هم از طرفداران قهوه هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما قهوه‌های دیاموند را امتحان کنید و از طعم خاص آن لذت ببرید. حضور باریستاهای حرفه‌ای و هنرمند، باعث طعم بسیار عالی قهوه‌های دیاموند شده است. این را هم بگوییم که کیفیت کیک‌ها و وافل در دیاموند در حد بالایی است.

علاوه بر قهوه که لاته و ماکیاتو پیشنهاد ما به قهوه‌خورهای حرفه‌ای است می‌توانید با یک‌هات چاکلت داغ و خوشمزه حسابی انرژی بگیرید. دمنوش‌های دیاموند هم به خوبی خستگی یک روز کاری را از تن شما به در می‌کنند. اگر هم اهل عرقیات سنتی هستید می‌توانید از منوی نوشیدنی‌های سنتی دیاموند نوشیدنی مورد نظر را انتخاب کنید.

انواع پاستا، اسپرینگ رول، ساندویچ و سالاد هم در کافه دیاموند سرو می‌شود که از لحاظ کیفیت و حجم در حد مطلوبی هستند.

برای کافه گردهای سحرخیز هم که عادت به صرف صبحانه خارج از خانه یا محل کار دارند یک خبر خوب داریم. شما می‌توانید خود را به یک صبحانه خوشمزه در این کافه میهمان کنید و از میان انواع املت و یا پکیج صبحانه دیاموند یکی را انتخاب کرده و صبحی پرانرژی را آغاز کنید.

البته باید بدانید که به دلیل شلوغی کافه ممکن است سفارش‌های شما با تاخیر آماده شود که این موضوع از نقاط ضعف دیاموند به حساب می‌آید.

کافی‌شاپ امروز، عکاسخانه دیروز

کافه دیاموند امروز، عکاسخانه دیروز

کافه دیاموند در یک ساختمان قدیمی‌با همین نام قرار گرفته که جزو آثار میراث فرهنگی محسوب می‌شود و هنوز بافت قدیمی‌خود را حفظ کرده است.

این کافه دارای دو طبقه و یک فضای باز طراحی شده است که طراحی داخلی کافه کلاسیک و بسیار دنج و راحت است. طبقه دوم هم با همان طراحی زیبا محیط خوبی برای قرارهای کاری نه چندان رسمی‌است.

اما فضای باز این کافه محبوبیت زیادی دارد و با میزهایی با ظرفیت ۲ تا ۸ نفر میزبان شماست. البته فضای باز کافه به دلیل محبوب بودنش همیشه پر است و ممکن است ناچار شوید برای نشستن در این فضا مدتی در محیط داخلی کافه منتظر خالی شدن میز بمانید که البته می‌ توانید با وسایل بازی جذابی که برایتان در کافه تدارک دیده شده است این اوقات انتظار را سپری کنید.

کد خبر : 5744 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۴

بیشتر بخوانید

نظر شما