پپسی کولا آرژانتین
پپسی قصد دارد نوشیدنی‌های سالم‌تری تولید کند

سیاست‌های جدید پپسی در آمریکای جنوبی

شرکت پپسی کولا قصد دارد با رویکرد مسئولیت اجتماعی و همچنین جلوگیری از ضرر مالی برخی از اقدامات را در کشورهایی مانند آرژانتین انجام دهد از جمله تولید نوشیدنی‌های سالم‌تر.

به گزارش نوش‌ آنلاین، شرکت پپسی قصد دارد کارخانه خود در شهر بوینس آیرس آرژانتین را ببندد و بجای تولید نوشابه، نوشیدنی‌های سالم‌، بیسکوییت و اسنک تولید کند.

حضور شرکت پپسی در آرژانتین قدمتی ۵۸ ساله دارد اما این اواخر  قصد دارد تعهداتش را به آرژانتین تغییر دهد و به همین دلیل هم مسئولان این شرکت تصمیم گرفتند کارخانه‌اش را در بوینوس آیرس تعطیل کند و البته یکی از دلایل این کار را بالا رفتن هزینه‌ها و ضرر مالی هم عنوان عنوان کرده است.

قرار است از ۶۹۱ کارگر و کارمند این مجموعه، ۱۵۵ نفر در دیگر کارخانه‌های ایالت مشغول به کار خواهند شد و شرکت فعالیت‌های خود را در مار-دل-پلاتا و مونرو گسترش خواهد داد.

بیانیه پپسی
پپسی‌ در بیانیه‌ای عنوان کرده که دلیل این تصمیم، تضمین توسعه پایدار و درازمدت در آرژانتین است و این چالش به شرکت اجازه می‌دهد پیشروی بهتری در مسیر تغییر و تطبیق با نیازهای مشتری داشته باشد.

پپسی همچنین در این بیانیه آورده است که این مدل صنعتی مزایای بسایری به همراه دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از کارایی بالاتر و ارتباطی بهتر با کشاورزان و تأمین‌کنندگان و هم‌چنین به کار گیری فناوری پیشرفته و در نهایت این تغییرات به ادعای مدیران پپسی این امکان را می‌دهد تا این شرکت با نیازهای ملی و صادرات آرژانتین همراهی بهتری داشته باشد.

تصمیم شرکت پپسی از سوی اتحادیه‌ کارگری نیز پذیرفته شده است

کد خبر : 3966 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۹

بیشتر بخوانید

نظر شما