پپسی کولا آرژانتین
پپسی قصد دارد نوشیدنی‌های سالم‌تری تولید کند

سیاست‌های جدید پپسی در آمریکای جنوبی

شرکت پپسی کولا قصد دارد با رویکرد مسئولیت اجتماعی و همچنین جلوگیری از ضرر مالی برخی از اقدامات را در کشورهایی مانند آرژانتین انجام دهد از جمله تولید نوشیدنی‌های سالم‌تر.

کد خبر : 3966 تاریخ انتشار:۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۹

به گزارش نوش‌ آنلاین، شرکت پپسی قصد دارد کارخانه خود در شهر بوینس آیرس آرژانتین را ببندد و بجای تولید نوشابه، نوشیدنی‌های سالم‌، بیسکوییت و اسنک تولید کند.

حضور شرکت پپسی در آرژانتین قدمتی ۵۸ ساله دارد اما این اواخر  قصد دارد تعهداتش را به آرژانتین تغییر دهد و به همین دلیل هم مسئولان این شرکت تصمیم گرفتند کارخانه‌اش را در بوینوس آیرس تعطیل کند و البته یکی از دلایل این کار را بالا رفتن هزینه‌ها و ضرر مالی هم عنوان عنوان کرده است.

قرار است از ۶۹۱ کارگر و کارمند این مجموعه، ۱۵۵ نفر در دیگر کارخانه‌های ایالت مشغول به کار خواهند شد و شرکت فعالیت‌های خود را در مار-دل-پلاتا و مونرو گسترش خواهد داد.

بیانیه پپسی
پپسی‌ در بیانیه‌ای عنوان کرده که دلیل این تصمیم، تضمین توسعه پایدار و درازمدت در آرژانتین است و این چالش به شرکت اجازه می‌دهد پیشروی بهتری در مسیر تغییر و تطبیق با نیازهای مشتری داشته باشد.

پپسی همچنین در این بیانیه آورده است که این مدل صنعتی مزایای بسایری به همراه دارد که برخی از آن‌ها عبارت‌اند از کارایی بالاتر و ارتباطی بهتر با کشاورزان و تأمین‌کنندگان و هم‌چنین به کار گیری فناوری پیشرفته و در نهایت این تغییرات به ادعای مدیران پپسی این امکان را می‌دهد تا این شرکت با نیازهای ملی و صادرات آرژانتین همراهی بهتری داشته باشد.

تصمیم شرکت پپسی از سوی اتحادیه‌ کارگری نیز پذیرفته شده است

نظر شما