آب معدنی اویان و تنیسور سوئیسی علیه بطری پلاستیکی

سومین تنیسور برتر جهان با همراهی برند فرانسوی اویان و یک تولید کننده آمریکایی به منظور کاهش استفاده از بطری پلاستیکی یک کمپین مشترک اجرا کردند.

کد خبر : 36454 تاریخ انتشار:۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۷

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین:استن واورینکا تنیسور سوییسی از امروز در مسابقات مسترز تنیس مونته کارلو قصد دارد به منظور کاهش مصرف ظروف پلاستیکی از بطری‌هایی که قابلیت پر کردن مجدد دارند، استفاده کند. او این اقدام زیست‌محیطی را با اسپانسرش، شرکت آب معدنی فرانسوی «اویان» و شرکت آمریکایی «سوما» که تولیدکننده بطری‌های آب با فیلتر است، انجام داده است. برای این منظور آنها بطری‌های مخصوص «شخصی» با نام استن واورینکا و لوگوی شرکت «اویان» تولید کرده‌اند. ️این اقدام واورینکا در شبکه‌های اجتماعی مورد تحسین قرار گرفته. در تنیس در هر مسابقه از بطری‌های پلاستیکی زیادی برای نوشیدنی‌هایی استفاده می‌شود که اغلب اسپانسر مسابقات‌اند.

22
واورینکا توانست با قهرمانی در مسابقات آزاد استرالیا در سال ۲۰۱۴ در رتبه سوم برترین تنیسورهای جهان قرار گیرد وی همچنین موفق به کسب مدال طلای تنیس بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۰۸ در بخش دو نفره شده‌است. او هم‌اکنون در رده سوم برترین تنیس بازان جهان قرار دارد.

نظر شما