آدرس اینترنتی کوکاکولا با درج استیکرهای موبایلی شاد

آدرس اینترنتی کوکاکولا با درج استیکرهای موبایلی شاد

کوکاکولا در شاد کردن فضای اینترنت موفقیتی نداشته اما با کمپین جدید خود کمکی به این موضوع کرد. این شرکت در کشور پورتوریکو، صورتک های شاد (: را مستقیماً، آدرس وب سایت خود قرار داده است.

کد خبر : 35155 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، درواقع هر صورتکی که معنای شادی را برساند به عنوان URL این برند ثبت شده است و با وارد کردن هر کدام از این آیکون ها در مرورگر گوشی موبایل با پسوند .ws می توانید به وب سایت کوکاکولا در پرتوریکو وارد شوید.

www.:).ws آدرس جدید کوکاکولا

 

www.:).ws آدرس جدید کوکاکولا

 

www.:).ws آدرس جدید کوکاکولا

دلیل انتخاب ws به عنوان پسوند نیز آن بوده است که صورتک ها به عنوان بخشی از دومین .com .net .org قابل قبول نیستند و بنا به گفته آژانس تبلیغاتی DDB : «بعد از تحقیقات به عمل آمده در مورد دومین هایی که صورتک ها را به عنوان آدرس قبول می کنند ما .ws را برگزیدیم زیرا حروف تشکیل دهنده آن می توانست مخفف “We Smile” به معنای “ما لبخند می زنیم” باشد، بنابراین به نظر با برند مرتبط می آمد.»
فعلاً این صورتک ها به صفحه ای منتهی می شود به آدرس Emoticoke.com که در آن مصرف کنندگان می توانند برای شانس به دست آوردن صفحه ای با آدرس صورتک برای شخص خودشان ثبت نام کنند. این کمپین با رسانه های سنتی و معمول چون رسانه های محیطی نیز همراه است.

نظر شما