کشف نزدیک به ۵ هزار بطری نوشیدنی قاچاق

جانشین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد از توقیف نزدیک به ۵ هزار عدد انواع نوشیدنی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین رحیم جنگجو با بیان اینکه در راستای اجرای نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی‌و کالاهای اساسی و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی یکدستگاه خودرو در زمینه توزیع نوشیدنی غیر مجاز فعالیت می‌کند، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از شناسایی دقیق خودرو با هماهنگی دستور دادستان شهرستان و اخذ مجوز ، پس از اطمینان از اینکه مقادیر زیادی کالای قاچاق در داخل خودرو بارگیری شده ، خودرو مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن موفق به کشف چهارهزار و ۷۴۰ قوطی انواع نوشیدنی و ازجمله نوشیدنی غیر مجاز به ارزش سی میلیون تومان که خارج از مبادی قانونی گمرک و بدون پرداخت عوارض وارد کشور شده بودند توقیف و پرونده ای در این راستا تشکیل شد.

جانشین دادستان شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: این بازرسی‌ها ادامه دار بوده و از شهروندان در خواست می‌کنیم در صورت برخورد و مشاهده هرگونه گرانفروشی، کم فروشی و… موضوع را به مراجع مربوطه و دادستانی گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری موج

کد خبر : 34925 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۸

بیشتر بخوانید

نظر شما