کشف نزدیک به ۵ هزار بطری نوشیدنی قاچاق

جانشین دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پارس آباد از توقیف نزدیک به ۵ هزار عدد انواع نوشیدنی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

کد خبر : 34925 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۰:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین رحیم جنگجو با بیان اینکه در راستای اجرای نظارت بر فرآیند عرضه مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی یکدستگاه خودرو در زمینه توزیع نوشیدنی غیر مجاز فعالیت می‌کند، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از شناسایی دقیق خودرو با هماهنگی دستور دادستان شهرستان و اخذ مجوز ، پس از اطمینان از اینکه مقادیر زیادی کالای قاچاق در داخل خودرو بارگیری شده ، خودرو مورد نظر توقیف و در بازرسی از آن موفق به کشف چهارهزار و ۷۴۰ قوطی انواع نوشیدنی و ازجمله نوشیدنی غیر مجاز به ارزش سی میلیون تومان که خارج از مبادی قانونی گمرک و بدون پرداخت عوارض وارد کشور شده بودند توقیف و پرونده ای در این راستا تشکیل شد.

جانشین دادستان شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: این بازرسی‌ها ادامه دار بوده و از شهروندان در خواست می کنیم در صورت برخورد و مشاهده هرگونه گرانفروشی، کم فروشی و… موضوع را به مراجع مربوطه و دادستانی گزارش دهند.

منبع: خبرگزاری موج

نظر شما