علاقه عجیب یک کارآفرین جهانی به نوشیدن چای

برانسون که موسس شرکت سرمایه‌گذاری Virgin Group است و در بسیاری از استارت‌آپ‌های تکنولوژی سرمایه‌گذاری کرده، علاقه زیادی به چای دارد .

کد خبر : 34761 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۲۳:۰۶

ثروتمندان معمولا خانه‌ها و خودروهای لوکس میلیون دلاری دارند، اما لزوما برای خرید غذاهای گران‌قیمت چندان راحت دست در جیبشان نمی‌برند. شاید به همین دلیل هم هست که بعضی از میلیاردرها و ثروتمندان حوزه تکنولوژی به خاطر رژیم و عادت‌های غذایی عجیب و ناسالم‌شان شهرت پیدا کرده‌اند. در واقع اینکه ثروتمندان پول کافی برای داشتن سرآشپز مخصوص یا خرید غذاهای سالم و گران‌قیمت دارند، دلیلی برای آن نیست که غذاهای خوبی می‌خورند و رژیم غذایی سالمی دارند.

ریچارد برانسون و روزی ۲۰ فنجان چای

ریچارد برانسون که موسس شرکت سرمایه‌گذاری Virgin Group است و در بسیاری از استارت‌آپ‌های تکنولوژی سرمایه‌گذاری کرده، علاقه زیادی به چای دارد و روزانه چیزی در حدود ۲۰ فنجان چای می‌نوشد. او در سال ۲۰۱۶ به دیلی میل گفته بود: «نمی‌دانم بدون صبحانه انگلیسی و چای چطور می‌توانستم دوام بیاورم.» برانسون اما در سال ۲۰۱۰ گفته بود که هر روز برای صبحانه کورن فلکس و سالاد میوه و البته گاهی هم ماهی آزاد می‌خورد. او هر روز ورزش می‌کند، مدتی را با خانواده می‌گذراند و به جلسه‌های کاری می‌رود که ترجیح می‌دهد برای زمان ناهار برنامه‌ریزی شده باشند تا با خوردن ناهار انرژی بیشتری برای تصمیم‌گیری داشته باشند. برانسون دوست دارد شام را به‌صورت گروهی و دسته جمعی بخورد، چون معتقد است ماجراها و صحبت‌هایی که مطرح می‌شوند، می‌توانند الهام‌بخش باشند.

نظر شما