کافه‌ و چایخانه‌ای در مزارع چای تایلند

کافه‌ و چایخانه‌ای در مزارع چای تایلند

کافه و چایخانه‌ای در مزارع تایلند راه‌اندازی شده است که مشتریان می‌توانند با سرو چای تازه و حتی انواع نوشیدنی، از مزارع این چایخانه نیز بازدید کنند.

کد خبر : 32784 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۳:۱۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کافه و چایخانه در مزارع چای تایلند و روی تپه‌ها طراحی شده است که ساختمان آن متشکل از ۳ بخش و دارای دید ۳۶۰ درجه به منظره مزرعه است. در واقع، ایده اصلی طراحی حفظ دیدگاه بالای تپه بوده است که بدین منظور، ساختمان ها با زاویه های مختلف و تا حدودی به صورت شناور طراحی شده است و دارای فضاهایی از جمله: ناهارخوری، کافه، قهوه خانه است و مشتریان می‌توانند از چای تازه مزارع در محیطی آرامش بخش بهره ببرند.

معماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانهمعماری کافی شاپ و چایخانه

منبع: آرل

نظر شما