فعال شدن طرح راکد بسته بندی چای در چهارمحال و بختیاری

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری می گوید هفت طرح صنعتی راکد در چهارمحال و بختیاری از جمله یک طرخ بسته بندی چای در این استان فعال شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نعیم امامی‌با اشاره به اینکه هفت طرح صنعتی راکد در چهارمحال و بختیاری در سالجاری فعال شد، اظهار داشت: با تلاش کوشش و پیگیری‌های مسئولان استان حل مشکلات این واحد‌های صنعتی مورد توجه قرار گرفت و فعال شدند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: اشتغال گذشته این واحد‌های صنعتی بار دیگر احیا شد.

وی بیان کرد: این واحد‌های صنعتی در بخش‌های بسته بندی شکر، چای، حبوبات، تولد لنت خودرو و… در سطح استان فعالیت خود را آغاز کردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: این واحد‌های صنعتی موجب ایجاد اشتغال در شهرستان‌های شهرکرد، بروجن، سامان و کیار شدند.

وی با اشاره به اینکه حل مشکلات واحد‌های تولیدی با جدیت در این استان انجام می‌شود، ادامه داد: فعال سازی واحد‌های صنعتی و بازگشت اشتغال گذشته آن بسیار کم هزینه تر از ایجاد یک واحد صنعتی دیگر است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برداشتن موانع سد راه تولید و حل مشکلات واحد‌های تولیدی از ابتدای دولت یازدهم آغاز شده است و تاکنون ادامه دارد.

وی بیان کرد: توسعه بخش صنعت در چهارمحال و بختیاری نیازمند ورود سرمایه گذار است که این امر با جدیت در حال دنبال شدن است.

کد خبر : 31028 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۶:۴۱

بیشتر بخوانید

نظر شما