استارباکس ژاپن

طراحی کافه استارباکس ژاپن با استفاده از چوب‌ قابل بازیافت

کافی شاپ استارباکس واقع در توکیو ژاپن در طراحی داخلی خود از تلفیقی از سبک‌های سنتی و مدرن استفاده کرده است و با به کارگیری سازه‌های چوبی قابل بازیافت، فضایی ارگانیک ایجاد کرده است.

کد خبر : 30957 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۰۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، استارباکس، امروزه با در اختیار داشتن شبکه‌های گسترده‌ای در کشورهای مختلف، بزرگترین کافی شاپ زنجیره ای آمریکایی به‌شمار می‌آید که دفتر مرکزی این شرکت در استارباکس سنتر در شهر سیاتل، واشنگتن قرار دارد.


ثابت بودن قیمت‌ها در فروشگاه‌های استارباکس یکی از قوانین این شرکت است و مخاطبان زیادی را با ارائه محصولات منحصر به‌فرد به خود اختصاص داده است این شرکت در فروشگاه های خود تنها به ارائه محصولات باکیفیت اکتفا نکرده و برای جذب مخاطبان از طراحی های جالبی برای فضای کافی شاپ های خود استفاده می کند. این کافی شاپ استارباکس واقع در توکیو ژاپن است که طراحی داخلی آن تلفیقی از سبک های سنتی و مدرن است و با به کارگیری سازه‌های چوبی فضایی منحصر به‌فرد و ارگانیک ایجاد کرده است. از نکات قابل ستایش در طراحی استفاده از بلوک های چوبی قابل بازیافت است که قابل استفاده و نصب در مکان های دیگر نیز است، این سبک طراحی نمودی از احترام طراح به طبیعت و استفاده از عناصر طبیعی است.


استفاده از متریال چوب با فرم‌های به کار رفته در فضا محیطی پارک مانند و احساسی از شاخه های درختان را در فضا ایجاد کرده و در بعضی قسمت ها حرکت چوب ها روی هم، قفسه های چوبی برای ذخیره سازی اقلام را تشکیل داده است. در پایان طراحی جذاب دکوراسیون در فضای داخلی فروشگاه و همینطور دید از نمای بیرونی به خصوص در بافت سنتی موجود، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و افراد را کنجکاوانه به داخل کافه می کشاند.

 

 

نظر شما