پالم در لبنیات

تشکیل پرونده برای ۳ کارخانه تولید لبنیات در زنجان

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از پرونده‌سازی برای ۳ کارخانه بزرگ‌ لبنی در استان خبر داد و گفت: متاسفانه این کارخانه‌ها محصولات خود را افزایش قیمت دادند.

کد خبر : 30930 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۶

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، اسماعیل مسلمی اظهار داشت: در روزهای گذشته برای سه کارخانه بزرگ تولید لبنیات در استان بخاطر عدم رعایت قیمت‌گذاری پرونده تشکیل شده است.

وی با ابراز تاسف از این سه کارخانه به دلیل تخلف در قیمت‌گذاری گفت: فعلا نامی از این سه کارخانه منعکس نمی‌شود تا کامل به موضوعات تخلفاتشان رسیدگی شود.

رییس اداره بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گریزی به عدم ثبات قیمت در مغازه‌های لبنیاتی در سطح شهر زد و گفت: اصولا بهداشت این مغازه‌ها را تایید نمی‌کند و همواره توصیه می‌کند از این مغازه‌ها جنسی خریده نشود اگرچه این مغازه‌های عرضه محصولات لبنی محلی با استقبال مردم مواجه شده است.

وی با بیان‌ اینکه قبول داریم هیچ بازرسی در خصوص قیمت‌گذاری این محصولات نیست، گفت: قیمت یک کیلو شیر باید حدود ۲ هزار و ۵۰۰ تومان عرض شود اگرچه متاسفانه برخی‌ از این قانون تخلف می‌کنند.

مسلمی در ادامه گریزی به ثبات قیمت مرغ در استان زد و گفت: خوشبختانه از نخستین روز دی تاکنون قیمت هر کیلو مرغ ۱۱ هزار و پانصد تومان عرضه می‌شود و نسبت به استان‌های دیگر قیمت مرغ در استان زنجان ارزان است.

منبع: تسنیم

نظر شما