استقرار تکنولوژی روز دنیا در چاپ و بسته بندی در چای دبش

یکی از برندهای چای کشور برای اولین بار در ایران کارخانه خودش را به تکنولوژی روز دنیا برای بسته بندی و چاپ مجهز کرد. هدف این تجهیز افزایش کیفیت ادراک شده برند توسط مشتریان و افزایش فروش عنوان شده است.

کد خبر : 28749 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۱۶

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین برند دبش برای اولین در کشور به تکنولوژی روز دنیا در حوزه بسته بندی و چاپ در صنعت چای مجهز شد. یکی از کارشناسان این مجموعه در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین با اشاره به  اینکه تامین مواد اولیه یکی از ضرورت‌های کار تولید وبسته بندی چای است گفت:« در تهیه جعبه‎های مقوایی برای بسته بندی چای چند نکته کلیدی وجود داردکه  یکی از آنها کیفیت مو اد اولیه و چاپ این جعبه‌ها و دیگری هماهنگی آن با بخش تولید و رسیدن به موقع جعبه های مقوایی به خط تولید بود.

این کارشناس صنعت چای کشور افزود: «با توجه به اینکه برند دبش برای بازار چای هم ۸۰ میلیون نفری کشور برنامه ریزی می‌کند؛ می بایست زیرساخت‌های مورد نیاز آن را هم فراهم می‌کرد تا محصول به موقع در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.»

وی گفت:«از طرف دیگر برخی چاپخانه ها دستگاه‌های مستهلکی دارند و حاضر نیست برای افزایش ارزش ویژه برند دستگاه خودشان را عوض کنند که این موضوع  در نهایت بخش‌های فروش و برندسازی را هم با مشکل روبرو می‌کرد.در نهایت  برای اینکه همه متغیرها قابل کنترل باشد، مدیریت کارخانه تصمیم گرفت که بخش چاپ را هم در خود کارخانه مستقر کند که با همین تصمیم بهترین تکنولوژی روز دنیا در این بخش را از آلمان وارد کشور کرد. این  تکنولوژی بسته بندی چاپ و پکیجینگ را به بهترین شکل انجام می‌دهد و با ورود آن برای ۸۰ نفر هم کارآفرینی شده است.»

نظر شما