نکات مهم در طراحی بسته‌بندی چای

نکات مهم در طراحی بسته‌بندی چای

در بسته‌بندی چای کیسه‌ای حتما توجه کنید که سبک و کم جا باشد چون معمولا در هنگام سفر یا در محل کار از آن استفاده می‌شود و سنگین یا جاگیر بودن آن باعث عدم استفاده از آن می شود.

کد خبر : 27840 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، به گزارش فائو (سازمان خوار و بار کشاورزی ملل متحد) چای پرمصرف‌ترین نوشیدنی بعد از آب است و به طور متوسط روزانه ۶ میلیارد فنجان چای در تمام نقاط جهان نوشیده می شود. چه چیزی چای را انقدر خاص کرده است؟ بعد از یک روز خسته کننده، چیزی که می تواند حال شما را خوب کند، یک فنجان چای داغ است. یا تصور کنید که در هوای سرد یک روز زمستانی چه چیزی بیشتر به شما می چسبد؟ یک فنجان چای داغ.

همین اهمیت زیاد چای و طعم خوب آن باعث شده است تا شرکت های تولید کننده چای برای بسته بندی محصول شان از روش هایی کمک بگیرند تا بتوانند راحت تر محصول شان را شکیل تر و جالب تر به دست مشتری برسانند.

چای عمدتا به دو صورت فله ای یا کیسه‌ای به دست مشتری می رسد. چه شما به صورت فله‌ای بخواهید محصول خود را توزیع کنید و چه به صورت چای کیسه‌ای، باید به طراحی و بسته‌بندی محصول توجه کنید.

طراحی بسته‌بندی چای

در بسته‌بندی چای کیسه‌ای حتما توجه کنید که سبک و کم جا باشد چون معمولا در هنگام سفر یا در محل کار از آن استفاده می‌شود و سنگین یا جاگیر بودن آن باعث عدم استفاده از آن می شود. در بسته بندی چای فله ای دقت کنید که مواد استفاده شده در تولید بسته بندی باید حتما کیفیت لازم را داشته باشد تا از ورود رطوبت و هوا به داخل چای جلوگیری شود.

طرح و رنگی که انتخاب می کنید می تواند با رنگ های برند شما هارمونی داشته باشد و یا می تواند کاملا با آن تفاوت داشته باشد. چون برای مصرف کننده بیشتر مهم است که طرحی جذاب و قابل توجه ببیند تا اینکه به رنگ های برند شما روی آن توجه کند.

 

اطلاعات روی بسته‌بندی باید کامل باشد. این که چای چه طعمی دارد، زمان مورد استفاده چقدر است، تاریخ تولید و تاریخ انقضا چه زمانی ست، اگر چای از چند طعم تشکیل شده طعم ها چه هستند و حتی چه خواصی دارند، برای فرد خاصی ممنوعیت مصرف دارد یا خیر. در انتها هم حتما به لوگو و شعار شرکت تان توجه کنید.

 

نظر شما