سرو غذا و نوشیدنی روی چمن

سرو غذا و نوشیدنی روی چمن

مالک رستورانی در ملبورن استرالیا، برای جذب مشتری و کسب درآمد در طی اقدامی جالب تصمیم به عملی کردن ایده ای جالب کرد که با نظرات مثبت و منفی فراوانی روبرو گشت.

کد خبر : 27351 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۳

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، امروزه با افزایش جمعیت در کره زمین، می توان افزایش خواسته هایی اعم از خوراک، پوشاک، مسکن، کار و.. را در سرتاسر کره زمین احساس کرد. از این رو باید این احتیاجات توسط دولت مردان رفع شوند و انسان ها بتوانند بدون هر مشکلی در کنار هم زندگی کنند. با این وجود برخی از فروشندگان با ایده های ناب خود، شروع به فروش محصولات خود می کنند تا هم نیاز مردم و هم نیاز خود را رفع کنند و به همین دلیل گاها دست به ایده هایی عجیب میزنند که ممکن است با استقبال فراوانی روبرو شود و گاها با ضرر فراوان!whitening cream

whitening cream

برای مثال یکی از رستوران های استرالیایی، در طی اقدامی عجیب و باور نکردنی تصمیم به اجرای ایده ای ناب و تکرار نشدنی در رستوران خود کرد که تصاویر این رستوران تبدیل به تصاویری ویروسی اخیر صفحات مجازی با واکنش های متعددی از جانب کاربران این صفحات شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

سرو غذا و نوشیدنی روی چمن

ایده جالب سرو غذا و نوشیدنی روی چمن در ملبورن

زندگی شهرنشینی و دوری از طبیعت، بصورت ناخودآگاه انسان را به زندگی و یا حتی قدم زدن در طبیعت می طلبد، اما شاید برای هر یک از ما به دلیل مشغله کاری چنین فرصتی فراهم نشود و چاره چیست؟! شاید فکر کنید که می توانیم در حیاط خانه خود گیاهانی را پرورش دهیم تا بتوانند نیاز ما به طبیعت را برطرف سازند که شاید باز هم برای تمام ما مقدور نباشد!

از این رو رستورانی در شهر ملبورن واقع در استرالیا، در طی اقدامی عجیب و باور نکردنی تصمیم گرفت تا یک لایه چمن طبیعی را بر روی میزهای رستوران خود قرار دهد که به مرور نوشیدنی ها و غذاهای این رستوران بر روی چمن سرو می شوند و مشتری های این مغازه می توانند نیاز و خواسته های خود را تنها با صرف مدت زمان و هزینه اندکی برطرف سازند.

ایده جالب مالک رستوران در ملبورن

با این وجود این ایده جالبی بود که توسط مالک یک رستوران در ملبورن اجرا شد و توانست با استقبال فراوانی و اندکی نظرات منفی از جانب مشتریان روبرو شود.

برای مثال برخی سوال می کردند که چگونه می توان نوشیدنی را روی سطح چنی‌هان میزی قرار داد؟!

نظر شما