برندهای پروفرش چای کیسه‌ای آمریکا در سال 2017

میزان برند آگاهی از برندهای معروف چای در آمریکا/ لیپتون در صدر و توینینگز هشتم!

برند لیپتون در بین همه برندهای چای حاضر در بازار مصرفی آمریکا از بیشترین میزان برند آگاهی برخوردار است. برندآگاهی یکی از شاخص های محاسبه ارزش ویژه برند است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین نمودار زیر میزان آگاهی از نام برندهای چای در کشور آمریکا را در سال ۲۰۱۷ نشان می‌دهد. آگاهی از نام برند یکی از شاخص‌های مهم سنجش ارزش ویژه برند است. برپایه اطلاعات این نمودار ۸۴ درصد مصرف کنندگان آمریکایی گفته اند با برند لیپتون آشنا هستند و نسبت به آن آگاهی دارند

لیپتون یکی از قدیمی‌ترین برندهای‌های چای است که از ۱۲۵ سال گذشته در بازار وجود دارد. این نام تجاری متعلق به شرکت یونیلور است که یکی از مشهورترین برندهای صنایع غذایی در جهان شناخته می‌شود.

در پژوهش بازار مورد اشاره  نس تیا،  سلستیال، تتلی تازو به ترتیب از ۷۲، ۵۲، ۴۵ و ۴۰ درصد برندآگاهی برخوردار هستند.توینینگز، برندشناخته شده انگلیسی چای در جهان تنها از ۳۷ درصد برندآگاهی در جامعه مصرف کنندگان چای در آمریکا برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین فروش چای در آمریکا در سال ۲۰۱۶ چیزی نزدیک به ۱۵ برابر کانادا و دیگر کشور آمریکای شمالی است. در این سال چیزی در حدود ۴ میلیارد و ۶۹۰ میلیون دلار چای در آمریکا به فروش رفت. در سال ۲۰۱۷ فروش چای سرد در آمریکا نیز ۹۶٫۵ میلیون دلار بود در حالی که فروش انواع چای سرد و قهوه آماده در همین سال با اختلاف کمی‌از چای سرد به ۹۷٫۹ میلیون دلار رسید.

 

کد خبر : 27166 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۹:۵۰

بیشتر بخوانید

نظر شما