سرو غذا و نوشیدنی در کافه‌ای با دو منوی ایرانی و فرنگی

سرو غذا و نوشیدنی در کافه‌ای با دو منوی ایرانی و فرنگی

کافه‌رستوران بام ری یک باریستای حرفه‌ای دارد که بهترین قهوه‌ها، شیک‌ها و ماکتیل‌ها را سرو می‌کند و دارای دو نوع منوی ایرانی و فرنگی است.

کد خبر : 26883 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۱:۱۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، کافه رستوران بام ری در یکی از مناطق اصلی و مرکزی شهرری قرار دارد. رستورانی بزرگ و مجلل در سه طبقه مجزا، که از فست فود گرفته تا انواع غذاهای ایرانی خوشمزه و کلی نوشیدنی جذاب را برای مشتریان مشکل پسندش سرو می‌کند. در طبقه هم کف فست فود بام ری قرار دارد، پیتزا به سبک آمریکایی، انواع ساندویچ و برگر و سیب زمینی سرخ کرده ترد و تازه نمکی در این قسمت از بام ری سرو می‌شود.

از پله‌ها که بالا بروید و وارد طبقه دوم شوید، سالن اصلی و کافه رستوران بام ری را مشاهده خواهید کرد. رستورانی با حدود ۱۰۰ میز و صندلی که قسمت بندی و فضای مناسب آن باعث شده که بخش کافه و سالن رستوران تداخلی با هم نداشته باشند و شما به راحتی بتوانید با خانواده در این رستوران غذاهای خوشمزه میل کنید و یا با دوستانتان از قهوه های خوب و حرفه‌ای کافه رستوران بام ری میل کنید. طبقه سوم این رستوران بام آن است، یک روف گاردن زیبا و با صفا و برای عصرهای تابستانی و روزهای زمستانی بسیار زیبا و دلچسب و در منطقه شهرری بینظیر است.

سرو غذا و نوشیدنی در کافه‌ای با دو منوی ایرانی و فرنگی

سرو غذا و نوشیدنی در کافه‌ای با دو منوی ایرانی و فرنگی

طراحی منویی متفاوت

راه اندازی و طراحی منوی کافه رستوران بام ری کار تیم حرفه‌ای آقای رنجبر، سرآشپز معروف و دستپخت خوشمزه است. پس به جرات بهترین پیتزا، پاستا، سالاد و … در این محدوده و تا شعاع چند ده کیلومتری این رستوران را فقط و فقط در بام ری می‌توانید میل کنید. از خوبی‌های رستوران بام ری غذاهای متنوع برای ذائقه‌های مختلف است. سبک این رستوران ملل است و در آن از غذاها و نوشیدنی‌ها ایرانی خوشمزه تا انواع غذاها و نوشیدنی‌های محبوب ایتالیایی و فرانسوی طبخ و سرو می‌شود. اتفاقی خوب که توانسته تمام ذائقه‌ها را زیر یک سقف جمع کند.

منوی فرنگی بام ری هم به اندازه منوی ایرانی آن متنوع و خوشمزه است. بهترین پیتزاهای شهرری ری، بهترین پاستاها، بهترین سالاد سزار و تمام بهترین ها در زیر یک سقف جمع شده اند. کافیست یک بار از منوی بام ری میل کنید تا متوجه شوید چرا با این قدرت می گوییم که این رستوران بهترین کافه رستوران منطقه ری است.

سرو نوشیدنی توسط یک باریستای حرفه‌ای

در منطقه شهرری کافه خیلی کم پیدا می‌شود، مخصوصا کافه‌ای با منوی سرد و گرم کامل. کافه رستوران بام ری یک باریستای حرفه‌ای دارد که بهترین قهوه‌ها، شیک‌ها و ماکتیل‌ها را سرو می‌کند. از لاته آرت‌های زیبا تا انواع نوشیدنی‌های رنگارنگ و جذاب و البته بسیار خوشمزه و گوارا. کیک‌های خوشمزه و چندین مدل نوشیدنی کافئین دار بر پایه اسپرسو.

منبع: فیدیلیو

نظر شما