کدام قاره‌ها بیشترین و کمترین درآمد جهانی تولید آبمیوه را دارند؟

ضرورت برندسازی صنعت غذا و نوشیدنی در گیلان

 نماینده ولی فقیه در گیلان بر برندسازی محصولات تولیدی گیلان تاکید کرد و گفت: چای،برنج و … گیلان از جایگاه و کیفیت ویژه‌ای برخوردار است. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار با مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان با تبریک مسئولیت جدید اظهار کرد: سال آینده امیدواریم گزارش موفقیت آمیز اشتغالزایی صنایع دستی استان توسط مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان ارایه شود.

وی بر فرهنگ سازی در استفاده از صنایع دستی بومی تاکید کرد و افزود: به صنایع دستی مناطق مختلف کشور بی‌مهری شده است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه گیلانی‌ها مردمی بلندنظر و بلند منش با متد اجتماعی بالا هستند، بیان کرد: صنایع دستی افتخار گیلان است و همه مردم را توصیه می‌کنم به فرهنگ و صنایع بومی خود توجه داشته باشند.

فلاحتی، تنوع غذایی گیلان را بسیار خوب و منحصر به فرد خواند و تصریح کرد: مردم باید هویت خود را باور داشته باشند و در این زمینه به خودباوری برسند.
وی بر برندسازی محصولات تولیدی گیلان تاکید کرد و گفت: برنج، چای، زیتون و … گیلان از جایگاه و کیفیت ویژه‌ای برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان، با تاکید بر حفظ عزت گیلانی‌ها با ترویج محصولات و صنایع دستی استان، متذکر شد: شهرداری‌ها و دستگاه‌های متولی از اطلاع رسانی و تبلیغ کالای خارجی خودداری کنند.
فلاحتی بر استفاده از نیروهای توانمند و متخصص در دستگاه‌ها تاکید کرد و یادآور شد: کارکنان سازمان‌ها و دستگاه‌ها باید برای ارتقای بهره‌وری تلاش کنند

کد خبر : 26854 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۷

بیشتر بخوانید

نظر شما