رقابت پپسی و کوکاکولا

مادربزرگ آمریکایی؛ عشق به پپسی و تنفر از کوکاکولا!

مادربزرگی آمریکایی در ۶۴ ساله گذشته عمرش هر روز چهار قوطی نوشابه نوشیده است که معادل سه میلیون متر معکب شکر است.

کد خبر : 25843 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین با وجود این میزان مصرف بی‌رویه نوشابه، خانم «جیکی پیج» ۷۷ ساله دارای اندامی متناسب است و خود نیز اصرار دارد که از سلامت کامل برخوردار است. جیکی در توصیف خودش گفت: من به نوشابه اعتیاد ندارم، ولی بیش از اندازه این نوشیدنی را دوست دارم. نوشابه تنها نوشیدنی است که به من آرامش می‌‎دهد و نمی‌توانم هیچ جایگزینی برای آن پیدا کنم.

مادربزرگ نوشابه خور تنها نوشابه‌ پپسی می‌نوشد و از نوشابه‌های شرکت کوکا کولا متنفر است. شدت تنفر مادربزرگ از کوکاکولا به حدی است که هیچ کسی با نوشابه کوکاکولا اجازه ورود به خانه او را ندارد.پپسی‌هایی که جیکی می‌نوشد حتما باید تازه و خنک باشد. بچه‌های خانم پیج در کودکی همیشه یه یاد داشتند که نباید نوشابه‌های مادرشان را از یخچال خارج کنند. «

جیکی پیچ» هر روز صبح به محض بیدار شدن به سراغ یخچال می‌رود و یک نوشابه پپسی می‌نوشد. او هرگز نوشیدنی الکلی ننوشیده است و هرگاه برای صرف غذا به بیرون از منزل نیز می‌رود فقط پپسی می‌نوشد. مادربزرگ گاهی اوقات هنگام مراجعه به رستوران نیز نوشابه‌هایش را با خود می‌برد و این کار او بارها باعث شگفتی صاحبان و خدمه رستوران شده است. با اینکه قند موجود در نوشابه برای دندان بسیار مضر است ولی «جیکی پیج» حتی یک دندان خراب ندارد.

نظر شما