رشد مصرف نوشیدنی‌های ارگانیک در تایلند

رشد مصرف نوشیدنی‌های ارگانیک در تایلند

گرچه هزینه‌های مصرفی نوشیدنی‌های ارگانیک در تایلند در سال ۲۰۱۷ تا اوایل سال ۲۰۱۸ افزایش یافت اما مصرف‌کنندگان بسیاری نوشیدنی‌های ارگانیک را روزانه و با قیمت بسیار گران خریداری می‌کنند.

کد خبر : 25603 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۸

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نوشیدنی‌های ارگانیک، سریع ترین ارزش خرده فروشی و رشد حجم در میان نوشیدنی‌ها را در سال ۲۰۱۷ در تایلند شاهد بود. با افزایش هزینه‌های مصرفی و افزایش آگاهی بهداشتی، مصرف کنندگان بیشتر انواع نوشیدنی‌های ارگانیک خود را جستجو می‌‌کردند.

گرچه هزینه‌های مصرفی نوشیدنی‌های ارگانیک در تایلند در دوره بازبینی به تدریج افزایش یافت اما مصرف‌کنندگان بسیاری هنوز هم مصرف نوشیدنی‌های ارگانیک را به صورت روزانه با قیمت بسیار گران ادامه می‌دهند.

قهوه ارگانیک تازه در سال ۲۰۱۷ به عنوان رهبر بازار قهوه باقی مانده است. فرهنگ مصرف قهوه تازه در تایلند در طول دوره بررسی به طور فزاینده ای گسترش یافته است، زیرا گسترش و محبوبیت زنجیره های تخصصی قهوه آگاهی مصرف‌کنندگان از انواع قهوه موجود را افزایش داده است.

شرکت Green Net Coop تایلند در سال ۲۰۱۷ به عنوان یکی از بازیکنان نوشیدنی های ارگانیک باقی ماند. این شرکت همچنین یک شرکت حرفه‌ای تایلندی است که به منظور پیوند کشاورزان پایدار و شرکت‌های حرفه‌ای با مصرف‌کنندگان تلاش می‌کند.

سه بازیکن برتر داخلی در نوشیدنی‌های ارگانیک تایلند شرکت‌های Green Net Coop، Khaokho Talaypu  و Central Retail Corp هستند. دولت تایلند به تشویق، ترویج و آموزش کشاورزان در جذابیت کشاورزی ارگانیک، مانند تعیین قیمت اولیه محصول و همچنین نحوه انجام آن می‌پردازد.

بازیکنان نوشیدنی‌های ارگانیک در تایلند که در جایگاه خود باقی ماندند شامل تعدادی از بازیکنان کوچک بود. مصرف‌کنندگان نوشیدنی‌های ارگانیک با کیفیت بیش از تولید انبوه آن است.

نظر شما