کافه‌‌های عجیب ژاپنی

در کشور ژاپن کافه‌های عجیب و غریبی وجود دارد. در یکی از این کافه‌ها شما می‌تواند هنگام صرف نوشیدنی با جغدها صحبت کنید. البته برای این کار باید ۱۷ دلار پرداخت کنید.

کد خبر : 25554 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۳

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین: شاید شما هم در مورد کافه هایی که در آن ها می توانید با گربه ها وقت بگذرانید شنیده اید. اما اگر به گربه های علاقه ای نداشته باشید تکلیف چیست؟ می توانید به کافه بزها، کافه خرگوش ها و یا حتی کافه جغدها بروید. در ژاپن انواع مختلفی از کافه ها با حضور حیوانات مختلف وجود دارد. یکی از آن ها کافه ای به نام فوکورو نو مین در شهر توکیو است که شما را با جغدها دمساز می کند. این کافه چنان مشهور است که افراد ساعت ها در صف می ایستند تا کافه باز شود.

اما این کافه با آن تصوری که از واژه «کافه» دارید متفاوت است زیرا هیچ غذایی در این کافه مخصوص سرو نمی شود. تنها می توانید نوشیدنی سفارش دهید و با جغدها حرف بزنید که هزینه ای ۱۷ دلاری را برای شما در پی دارد. قوانین بسیار سختگیرانه ای نیز در مورد نوع ارتباط با جغدها وجود دارد. شما تنها می توانید پشت یا سر آن ها را لمس کنید و مهمانان قبل از نزدیک شدن به این پرندگان توسط کارکنان کافه آموزش می بینند.

در برخی از کافه های ژاپن می توانید چرت بزنید

در برخی از کافه های ژاپن شما می توانید در یک تختخواب نرم و بسیار راحت چرت بزنید. در این کافه ها حتی می توانید یک هدفون درخواست کرده و به موسیقی دلخواهتان گوش دهید. در صورت نیاز، پرسنل کافه شما را بیدار کرده و برایتان قهوه می آورند.

نظر شما