افزایش فروش قهوه در کشور چای‌نوش‌ها

صعود بازار قهوه آماده نسبت به نوشیدنی‌ غیر الکلی در اروپای غربی

بازار قهوه آماده در مناطق اروپای غربی نسبت به نوشیدنی‌های غیر الکلی رشد سریع‌تری داشته است و آلمان رهبر فروش قهوه آماده نسبت به دیگر کشورهای اروپای غربی است.

کد خبر : 25472 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۳۷

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، ارزش قهوه آماده در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ در کشورهای اروپای غربی ۹ درصد افزایش یافته است که رشد سریع‌تری نسبت نوشیدنی‌های غیر الکلی داشته است.

بررسی آمارها نیز نشان می‌دهد که بازار نوشیدنی‌های گرم در کشورهای اروپای غربی بسیار بیشتر از همین بازار کشورهای اروپای شرقی ارزش دارد.

آلمان رهبر فروش قهوه آماده در کل اروپای غربی است، در حالی که سوئیس به طور متوسط ​​هزینه‌های تبلیغاتی بیشتری را نسبت به آلمان انجام می‌دهد. در کنار اتریش، این کشورها در حال حاضر اکثریت فروش کل قهوه آماده را نمایندگی می‌کنند. با این حال، به عنوان بازارهای بالغ در منطقه، چشم انداز رشد آنها بسیار کمتر از آن است که در بازارهای کوچک مانند فرانسه و ایرلند هستند.

استارباکس که عمدتا بازار قهوه آماده را در آمریکای شمالی رهبری کرده است، در دوره مورد بازبینی وارد بازار اروپای غربی شد. این کشور در بازار قهوه بسیاری از کشورها سبب رشد بالایی شده است و طبقه قهوه را با تغییرات بسیاری مواجه کرده است. در حال حاضر در حال پیشروی بر گروه Emmi و Nestlé برای رهبری منطقه‌ای است.

 

نظر شما