بطری هوشمند آب ویژه کودکان+ تصاویر

بطری آب هوشمندی برای کودکان طراحی و ساخته شده است که به‌گونه‌ای مهیج و با به حرکت درآوردن حیوانات مجازی زمان‌های مورد نیاز برای مصرف آب را هشدار داده و به نوعی از طریق بازی، کودکان را به نوشیدن آب در طول روز تشویق می‌کند.

کد خبر : 25444 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین:بطری هوشمند Gululu  با رنگ‌های بسیار زیبا و شاد از طریق اپلیکیشنی تمام اطلاعات کودک از جمله سن و وزن را دریافت کرده و بر اساس اطلاعات و داده‌های دریافتی زمان‌بندی مشخصی را برای نوشیدن تعیین می‌کند.

Gululu در زمان‌های مشخص شده هشدار داده و کودک و والدین را از زمان نوشیدن آب آگاه می‌کند. هشدار ارسال شده به کودک بسیار جالب توجه و هیجان انگیز است. حیوانات سه بعدی همانند پری دریایی صورتی رنگ یا ستاره دریایی زرد رنگی در نمایشگر این بطری آب قرار دارد که به محض فرارسیدن زمان نوشیدن آب به حرکت درامده و آواز می‌خوانند.

کودک با نگاه کردن به این حیوانات مجازی زیبا تشویق شده و برای آرام کردن یا خوشحال کردن این حیوانات بطری را در دست گرفته و آب را می‌نوشد. این حیوان با نوشیدن بموقع آب توسط کودک تشکر کرده و با این کار کودک را تشویق به نوشیدن دوباره آب می‌کند.

همزمان با به حرکت درامدن حیوانات مجازی، هشداری نیز به تلفن همراه والدین یا پرستار کودک ارسال می‌شود. در پیام تصویری ارسال شده به والدین نیز این حیوان مجازی بر صفحه تلفن همراه آنها ظاهر شده و هشدار لازم را می‌دهد.

این بطری هوشمند در سه رنگ و با سه حیوان مجازی متفاوت و رنگارنگ طراحی شده که علاوه بر تشویق کودک به نوشیدن آب، وی را به بازی ماجراجویانه‌ای از دنیای حیوانات مجازی دعوت می‌کند. 

این بطری هوشمند عادت نوشیدن آب در کودکان را تقویت کرده و خیال والدین را از بابت دریافت آب مورد نیاز کودک در طی روز راحت می‌کند.

 

Gululu در حال حاضر در بازارهای جهانی با قیمتی برابر ۱۲۹ دلار به فروش می‌رسد.

نظر شما