کشف نوشیدنی قاچاق در چهار محال و بختیاری

شناسایی ۲۱ واحد غذا و نوشیدنی قاچاق در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از شناسایی ۲۱ واحد متخلف غذا و نوشیدنی در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در استان خبر داد.

کد خبر : 25428 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۰

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، محمد محمدپور عمران اظهار داشت: در راستای این طرح بازرسان این سازمان در شهریور ماه سالجاری از ۵۹۰ واحد خرده و عمده فروشی و شرکت های پخش بازرسی به عمل آوردند.

ویو با اشاره به اینکه در این بازرسی ۲۱ واحد متخلف شناسایی شده گفت: پرونده متشکله این واحد های متخلف به ارزش ریالی پنج میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال تنظیم و به شعب تعزیرات برای رسیدگی ارسال شده است و لوازم کشف شده شامل انواع مواد غذایی و خواروبار، انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج و لوازم خانگی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران یادآور شد: در طی همین مدت از هزار و ۱۸۰ واحد خبازی استان نیز بازرسی و تعداد ۸۲ واحد متخلف شناسایی و پرونده های تنظیمی جهت صدور رأی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

وی در پایان از تمامی شهروندان عزیز مازندران تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار ، گرانفروشی ، قاچاق کالا، عدم درج قیمت مراتب را به شماره ۱۲۴ اعلام کنند.

منبع: مهر

نظر شما