کشف چای قاچاق در خرمشهر

شناسایی ۲۱ واحد غذا و نوشیدنی قاچاق در مازندران

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از شناسایی ۲۱ واحد متخلف غذا و نوشیدنی در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، محمد محمدپور عمران اظهار داشت: در راستای این طرح بازرسان این سازمان در شهریور ماه سالجاری از ۵۹۰ واحد خرده و عمده فروشی و شرکت‌های پخش بازرسی به عمل آوردند.

ویو با اشاره به اینکه در این بازرسی ۲۱ واحد متخلف شناسایی شده گفت: پرونده متشکله این واحد‌های متخلف به ارزش ریالی پنج میلیارد و ۸۸۱ میلیون ریال تنظیم و به شعب تعزیرات برای رسیدگی ارسال شده است و لوازم کشف شده شامل انواع مواد غذایی و خواروبار، انواع آدامس، انواع نوشیدنی، برنج و لوازم خانگی بوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران یادآور شد: در طی همین مدت از هزار و ۱۸۰ واحد خبازی استان نیز بازرسی و تعداد ۸۲ واحد متخلف شناسایی و پرونده‌های تنظیمی‌جهت صدور رأی به مراجع ذیصلاح ارسال شده است.

وی در پایان از تمامی‌شهروندان عزیز مازندران تقاضا کرد در صورت مشاهده هر گونه تخلف اقتصادی اعم از احتکار ، گرانفروشی ، قاچاق کالا، عدم درج قیمت مراتب را به شماره ۱۲۴ اعلام کنند.

منبع: مهر

کد خبر : 25428 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۰

بیشتر بخوانید

نظر شما