چای احمد برنده نشان بین المللی طعم برتر شد/ چرا طعم برتر به اسکار صنایع خوراکی و نوشیدنی معروف است؟

«چای احمد» برای چهارمین سال متوالی به عنوان یکی از برگزیدگان جایزه بین المللی «طعم برتر» انتخاب شد. این جایزه یکی از معتبرترین جوایز بین المللی صنایع خوراکی و نوشیدنی است.

کد خبر : 25364 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۲

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت چای احمد برای چهارمین سال متوالی به عنوان یکی از برندگان نشان معتبر طعم برتر انتخاب شد. اما این جایزه چیست و چه اهمیتی دارد؟

 جایزه طعم برتر چیست؟

جایزه «طعم برتر» که از معتبرترین جوایز بین المللی صنایع خوراکی و نوشیدنی است که در سال ۱۹۹۴ توسط انجمن « Guild of Fine Foods» راه اندازی شد. لوح طعم برتر این انجمن هرساله به برترین محصولات صنایع خوراکی و نوشیدنی اهدا می شود. نشان «طعم برتر» به علت کیفیت بالای برگزاری و انتخاب دقیق داوران به اسکار صنایع خوراکی و نوشیدنی دنیا معروف شده است.

جایزه طعم برتر برای محصولات چای احمد

در سال ۲۰۱۸  چای‌های کیسه‌ای و فله دارجلینگ، عسل و بابونه، معطر مخصوص، “سیلان مخصوص، “چای سبز نعنا” تولید چای احمد جزو برندگان جایزه “طعم برتر” سال ۲۰۱۸ قرار گرفتند.


در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ نیز دیگر محصولات شرکت چای احمد از جمله چای ارل گری، چان می، چای صبحانه،رویبوس و دارچین، چای مراکشی با قطعات پرتقال”، چای هل، چای یاسمین رومنس، عصاره افرا، سوفله انبه، نامبروان و …. توسط متخصصان انجمن ” Guild of Fine Foods” به عنوان “طعم برتر” صنعت انتخاب شده بودند.

بیانیه انجمن Guild of Fine Foods

در بیانیه  انجمن ” Guild of Fine Foods” درباره محصول ارل گری چای احمد به عنوان یکی از محصولات شایسته برای انتخاب طعم برتر آمده است: «آمیزه متعادل چای و برگاموت، نمونه ای کامل از یک چای ارل گری قوی را رقم زده است.»

همچنین این انجمن در توصیف “چای نامبروان” این شرکت آورده است:« یک چای به رنگ عمیق کهربایی، اشاره ای از عطر برگاموت، بسیار ظریف و بسیار نشاط آور»
در سال ۲۰۱۸ بیش از ۵۰۰ داور از استادان چشایی جهان، منتقدان و نویسندگان صنایع خوراکی و نوشیدنی از سراسر جهان وظیفه قضاوت برندگان جایزه “طعم برتر” را بر عهده داشتند و دیدگاه‌های خود را پس از ۶۵ روز و آزمودن بیش از ۱۲۵۰۰ نمونه از سراسر دنیا اعلام کردند. داوری این برنامه بدون توجه به برند و بسته بندی و تنها از روی طعم، عطر و رنگ محصولات انجام می‌شود.
با توجه به برگزیده شدن محصولات “شرکت چای احمد” در ۴ سال متوالی، این شرکت از این پس مجوز خواهد داشت که در کلیه محصولات خود از عنوان ” تولیدکننده طعم برتر” در سراسر دنیا استفاده کند.

نظرات شما

 1. ابراهیم بصیر ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

  باسلام
  با وجود اینکه خودم نزدیک به سی سال درحرفه بسته بندی و فروش چای فعالیت دارم و خودم صاحب برند هستم.
  ازاین خبر بسیار خوشنود وخوشحال شدم.
  روحت شاد باشه حاج آقا احمد افشار

 2. عباس فرهمندی ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

  تجربه متناسب با ذائقه افراد و پیگیری نبازهای مشتریان.بهبود مستمر و داشتن مدیرانی با لیاقت و با کفایت باعث این لوح شده است.روح حاج آقااحمد افشار شاد

 3. عباس فرهمندی ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

  داشتن خط مشی شرکت و اهداف کلان؛.داشتن پرسنل با تجربه و کاردان؛.داشتن مهندسین لایق و کاردان.؛.داشتن دستگاه های بروز و استاندارد و مکانیزه.؛داشتن آزمایشگاه مجهزو پرسنل با تجربه ؛ داشتن پرسنل کارآزموده تی تست و تولید.؛ داشتن پرسنل فنی و خلاق و با لیاقت باعث کسب بهترین ها شده.و تشکر ویژه از صاحبان کارخانه شرکت چای احمد تهران .چای احمد نوشیدنی جدا نشدنی

 4. فرزاد حقیقی ۱۳۹۷/۰۷/۱۵

  تبریک به چای احمد.
  جالبه که این شرکت محصولات رو بدون توجه به برند دسته بندی و فقط برای طعم خوب انتخاب میکنه. امیدواریم رویکردهای تخصص گرا بین همه صنایع ما گسترش پیدا کنه که اخبار خوب مثل این رو درباره دیگر صنایع هم بشنویم.

 5. پدرام صمیمی ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

  به به واقعا، دور از انتظار هم نیست. چای احمد که برای ما خیلی نوستالژیکه و در طول این مدت طعم و کیفیت خودش رو حفظ کرده. امیدواریم روند رو به رشد خودش رو مستمر و همیشگی نگه داره تا ما از طعم و عطرش لذت ببریم.

 6. سینا زمانی ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

  واقعا برای ما افتخاری است که یک شرکت بین المللی با صاحبانی ایرانی به این سطح از کیفیت در دنیا رسیده اند.

 7. موسوي ۱۳۹۷/۱۰/۱۵

  باسلام- چاي احمد چاي ايراني است؟

 8. arash mohebbi ۱۳۹۷/۱۰/۱۷

  سلام. چای احمد ایرانی نیست

نظر شما