کشف خودروی حامل نوشیدنی قاچاق در تهران

آمار کشف غذا و نوشیدنی قاچاق در هرمزگان تا شهریور ۹۷

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف ۴۷۳ هزارو ٨٧٤ قوطی انواع نوشیدنی، ۲۷۷ کیلوگرم برنج و چای و شکر و ٣٦١ هزارو ١٩٦ بسته مواد خوراکی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

کد خبر : 24609 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، سرهنگ«علی اصغر خرم روی» اظهار داشت:از ابتدای سال جاری تاکنون ٩٨٩ فقره پرونده قاچاق کالا و ارز در استان هرمزگان تشکیل شده است و از این تعداد پرونده،١٥٧فقره بالای یک میلیارد ریال و ٨٣٢ فقره زیر یک میلیارد ریال است.

وی با اشاره به دستگیری یک هزارو٢٢٠ نفر متهم در همین راستا،خاطر نشان کرد: در این مدت در مجموع ٢٧١ میلیارد و ٧٥٥ میلیون و ٧٧٨ هزار و٣٠٢ تومان کالای قاچاق در مرزهای هرمزگان کشف شده که شامل:٢میلیون و١٣٠هزارو٢٢٥ لیتر سوخت،٣میلیون و١٥٢ هزارو ١٤٠ پاکت دخانیات،یک میلیون و ٣٦١ هزارو ١٩٦ بسته موادخوراکی،یک میلیون و ٤٧٣ هزارو ٨٧٤ قوطی انواع نوشیدنی،١٣٣هزارو٤٥١دستگاه انواع لوازم خانگی،یک میلیون و٣١٦هزارو٦٦٥ ثوب البسه،٥٣٢هزارو٩٦قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی،یک تن و ٢٧٧ کیلوگرم برنج و چای و شکر،١٤٤تن محصولات کشاورزی و هزاران قلم کالای قاچاق دیگر است.

فرمانده مرزبانی استان هرمزگان تصریح کرد:در همین مدت زمان ٧٥٨ فروند شناور و ٢٢٤ دستگاه خودرو و موتورسیکلت حامل کالای قاچاق در مرزهای استان شناسایی و توقیف شده است. سرهنگ«علی اصغر خرم روی»در خاتمه با بیان اینکه در این مدت یک ماهه٦٥باند فعال در امر قاچاق شناسایی و منهدم شده است،از مرزنشینان استان هرمزگان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قاچاق مراتب را برای پیگیری در اسرع وقت به پاسگاه‌های مرزی ساحلی اطلاع دهند.

نظر شما