بطری آب معدنی توپی

رابطه آب نوشی و افزایش سطح هوشیاری

آب نوشیدنی‌ مفیدی است که باعث می‌شود فرد در زمان‌های حساس زندگی، هوشیارانه عمل کند.زمانی که آب کافی نمی‌نوشید مغز مجبور می‌شود سخت تر از شرایط عادی کار کند.

کد خبر : 24554 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۷

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین:  آب یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها است که هم محققان طب سنتی هم پزشکان استفاده از آن را بسیار توصیه می‌کنند، خوب است بدانید آب کمک می‌کند تا پوست شاداب‌ به نظر برسد، سیستم ایمنی را تقویت می‌کند و سطح انرژی را بالا می‌برد، علاوه بر این مصرف آب باعث می‌شود فرد هوشیارتر شود.

زمانی که آب کافی نمی‌نوشید مغز مجبور می‌شود سخت تر از شرایط عادی کار کند، همچنین سردرد می‌تواند یکی از نشانه‌های کمبود آب در بدن باشد که زنگ خطری برای بدن است، در طول روز استفاده از آب را فراموش نکنید و آن را حتما در رژیم غذایی خود بگنجانید، خوب است بدانید تامین آب کافی برای بدن از میزان کورتیزول و اضطراب می‌کاهد و استرس را در بدن کاهش می‌دهد.

گفته شد مصرف آب باعث می‌شود سطح هوشیاری افزایش یابد چرا که تامین آب کافی برای بدن به مغز کمک می‌کند تا سریع‌تر نسبت به اتفاقات پیش رو واکنش نشان دهد و فرد در موقعیت‌های حساس بتواند درست و هوشیارانه تصمیم بگیرد و عمل کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما