سرو نوشیدنی در فودکورت 360 درجه‌ تهران

سرو نوشیدنی در فودکورت ۳۶۰ درجه‌ تهران

همه اسم فودکورت به گوشمان خورده و حداقل طعم مختلف نوشیدنی و غذا را در آن تست کرده‌ایم. فودکورت تشکیل شده از یک سری مغازه‌های تامین‌کننده نوشیدنی و غذا و یک فضای خودمانی و مشترک که مردم می‌توانند از هر نام و برندی غذا و نوشیدنی سفارش دهند.

کد خبر : 24451 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۴

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، تهران فودکورت کم ندارد ولی جدیدترین آن‌ها در محدوده سعادت آباد شروع به فعالیت کرده است که با تنوع در میان غذا و نوشیدنی، به یکی از محبوب‌ترین فودکورت‌های تهران تبدیل شده است. این فودکورت چشم اندازی ۳۶۰ درجه‌ای به کل تهران دارد و با تراسی چوبی و گل و گیاهی که مانع از تابش مستقیم نور آفتاب می‌شود محیطی را برای یک وعده غذایی و نوشیدنی مناسب فراهم آورده است.

دیگر همه اسم فودکورت و فودهال به گوششان خورده و اهل دلان حداقل به یکی دو فودکورت مختلف سر زده‌اند و چند طعم مختلف از آن را تست کرده‌اند. فودکورت تشکیل شده از یک سری مغازه‌های تامین کننده نوشیدنی، غذا و دسر و یک فضای خودمانی و مشترک که مردم می‌توانند از هر نام و برندی که دوست داشتند غذا و نوشیدنی سفارش دهند و در آخر با سفارش‌های مختلف کنار یکدیگر بنشینند و از یک وعده غذای خوشمزه لذت ببرند. یکی از اتفاقات که در فودکورت‌ها به چشم می‌خورد تنوع زیاد میان نام‌های غذا و نوشیدنی است.  این اتفاق معمولا باعث سردرگمی مشتری و عدم توانایی در انتخاب درست و دلخواه غذای مورد نظر می‌شود. یکی از اتفاقات خوب فودکورت محدود اما متنوع بودن نام‌هایی است که در آن فعالیت می‌کنند. در ادامه به معرفی ۲ برند سرو نوشیدنی که در این فودکورت فعالیت می‌کنند می‌پردازیم.

 کافه ویونا

کافه ویونا از معروف‌ترین و قدیمی‌ترین کافه‌های زنجیره‌ای ایران است که در اکثر مکان‌ها و مرکز خریدهای معتبر شهر شعبه دارد. خوبی یک کافه در فودکورت این است که اگر هوس یک فنجان قهوه خوب، یا چای و دمنوش کرده باشید و بخواهید با یک تکه کیک جذاب یا یک شیک و اسموتی فصل یک حال اساسی به خودتان داده باشید می‌توانید روی آن حساب کنید.

کرم کافه

کافه قنادی به سبک فرانسوی، بله  بعد از صرف غذا یا بعنوان یک عصرانه کرم کافه یک انتخاب خوب و خوشمزه است.

منبع: فیدیلیو

نظر شما