قهوه آرزوی مرگ

آشنایی با تولیدکننده خاص‌ترین قهوه جهان+ عکس

در این مطلب با کمپانی تولید قهوه آرزوی مرگ یا دثویش آشنا می‌شوید که قوی‌ترین قهوه جهان را تولید می‌کند و به ساختن ماگ های بسیار زیبا مشهور است.

کد خبر : 24346 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۴۹

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین کمپانی آمریکایی آرزوی مرگ یا DeathWish که شرکت آن در نیویورک واقع شده است ؛ از سال ۲۰۰۸ توسط مایک براون تاسیس شد. این شرکت را امروز  به عنوان تولیدکننده قویترین قهوه جهان می‌شناسند.

به دلیل حساسیت این کمپانی لوکس امریکایی ، تمام زمین های مربوط به کشت قهوه تحت نظارت کامل این کمپانی و بدون هیچ واسطه ای اداره می‌شود.این کمپانی همچنین به ساخت زیباترین ماگ‌های دست ساز  مشهور است. نکته جالب اینجاست که به محض اتمام هر ماگ، دیگر  آن طرح و رنگ تولید نمی‌شود و همین مسئله سبب افزایش قیمت این ماگ های خاص در مزایده‌ها و معامله های بازار آزاد می‌شود.

این قهوه از دانه‌های قهوه روبوستا  تهیه می‌شود که میزان کافئین بسیار بیشتری نسبت به دانه‌های قهوه عربیکا دارد.

قهوه آرزوی مرگ

دانه‌های روبوستا  به روش مخصوصی بو داده می‌شود تا قهوه آرزوی مرگ به وجود بیاید و به همین دلیل کافئین آن بسیار بیشتر از حد نرمال است.

قهوه مرگ

کمپانی Death Wish Coffee مدعی است که کافئین قهوه‌هایش سه برابر حد استاندارد است. معمولا ۱۲ انس قهوه به صورت استاندارد ۲۱۷ میلی‌گرم کافئین در خود دارد؛ اما این میزان کافئین  قهوه آرزوی مرگ در ۱۲ انس معادل ۶۵۱ میلی‌گرم است و البته خود کمپانی میزان کافئینش را در ۱۲ انس را ۶۶۰ میلی‌گرم اعلام می‌کند.

قهوه ارزوی مرگ

جالب است بدانید که این قهوه بر خطرناک بودنش خودش بسیار تاکید دارد. در وبسایت شرکت به خطرناک بودن مصرف این قهوه اشاره شده و داستان‌های زیادی درباره کسانی وجود دارد که بدون توجه به نکات هشدار دهنده این قهوه را مصرف کرده‎اند و دچار بی خوابی‌های طولانی مدت و حتی خطر مرگ شده‌اند. شاید به همین دلیل این قهوه را محبوب ارتش آمریکا معرفی می‌کنند.

نظر شما