گسترش حضور کوکاکولا در عالم فوتبال

شرکت کوکاکولا قصد دارد در فصل جدید لیگ برتر انگلستان به عنوان یکی از حامیان این لیگ قدیمی فوتبال عمل کند و پس از جام جهانی روسیه اعتبار بیشتری در این رشته پرطرفدار کسب کند.

کد خبر : 24154 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین قراردادهای اقتصادی همواره یکی از راه های اصلی کسب درآمد توسط مسئولان و مدیران فوتبال در هر سطحی می باشد به خصوص اینکه این قرارداد در چه سطحی بسته شود. لیگ برتر انگلیس به جرات می توان گفت با وجود ابر قدرت های فوتبال باشگاهی یکی از بهترین لیگ های فوتبال جهان به حساب می آید.

همکاری لیگ برتر انگلیس و کوکا کولا

کوکا کولا شرکتی آمریکایی است که در زمینه نوشیدنی های غیر الکلی فعالیت می کند. حال لیگ برتر انگلیس و شرکت کوکا کولا قرارداد همکاری ۳.۵ ساله ای را  با هم به امضا رسانده اند و این همکاری از ژانویه ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد که شامل اسپانسرینگ و تبلیغات وسیع در زمینه محیطی و رسانه ای خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین شرکت کوکاکولا  در کنار انهایزربوش اینبیف دو غول بزرگ صنعت نوشیدنی جهان از حامیان اصلی جام جهانی بودند.

استرالیا، ایران و سوییس تنهاکشورهایی هستند که هیچ نوشیدنی‌ای از آن‌ها حمایت نمی‌کند. ۱۶ فدراسیون هم بیش از یک حامی‌نوشیدنی دارند چون داشتن قرارداد همزمان با نوشیدنی‌های الکلی و غیر الکلی تضاد منافع به حساب نمی‌آید. در بین ۵۰ قرارداد نوشیدنی که بسته شده، ۳۲ برند غیرالکلی و ۱۸ برند الکلی دیده می‌شد. ۱۷ برند از ۱۸ برند مذکور هم آبجو تولید می‌کنند. کوکالا، کارلسبرگ و پپسی نیز در رتبه‌های اول تا سوم قرار داشتند.

نظر شما