مقایسه محبوبترین مکان‌های خرید شکلات داغ در سه کشور مهم مصرف‌کننده+ نمودار

مقایسه محبوبترین مکان‌های خرید شکلات داغ در سه کشور مهم مصرف‌کننده+ نمودار

در سال ۲۰۱۷ از میان سه کشور انگلستان، آمریکا و آلمان که از مصرف‌کنندگان مهم شکلات داغ هستند. اکثریت آنها که حدود ۶۰ تا ۸۶ درصد آنها بود خرید شکلات داغ را از سوپرمارکت‌ها ترجیح دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، نمودار زیر محبوبترین منابع برای خرید شکلات داغ یا کاکائو را در میان مصرف‌کنندگان آمریکایی، انگلیسی و آلمانی از فوریه ۲۰۱۷ نشان می‌دهد. طبق آمار استاتیستا، طبق این نظرسنجی ای که در سال ۲۰۱۷ بین مصرف‌کنندگان آمریکایی، انگلیسی و آلمانی انجام گرفت تقریبا ۸۶ درصد مصرف کنندگان انگلیسی شکلات داغ را از سوپرمارکت‌ها خردیداری می‌کردند. ۷۹ درصد از پاسخ دهندگان آمریکایی نیز خرید شکلات داغ یا کاکائو را از سوپرمارکت ترجیح دادند. ۱۱ درصد آمریکایی‌ها در سال ۲۰۱۷ به طور متوسط هفته‌ای یکبار نوشیدنی شکلات داغ یا همان‌هات چاکلت مصرف کرده‌اند.۷ درصد آمریکایی‌ها هم هر روز شکلات داغ مصرف می‌کنند.

۷۰ درصد آمریکایی ‌ها از برندهای شکلات داغ در سال ۲۰۱۷ نسبت به برند نسکوئیک و ۵۳ درصد آنها نسبت به برند نسکافه شناخت بیشتری داشتند اما تنها ۲ درصد مصرف‌کنندگان برند نون آف ابوو را می‌شناختند. ۴۰ درصد از آمریکایی محبوب‌ترین زمان‌های صرف نوشیدنی شکلات داغ را در وعده عصر دانسته و ۲۲ درصد آنها در صبحانه این نوشیدنی گرم را می‌نوشند و تنها ۱۲ درصد آنها این نوشیدنی را بعد از شام صرف می‌کنند.

کد خبر : 20907 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۴:۵۰

بیشتر بخوانید

نظر شما