صادرات آبمیوه به عراق

صادرات بیش از ۲ میلیون قوطی ایرانی عراق/ همسایه غربی طالب آبمیوه هلو ایران

مدیرعامل یک شرکت فرآورده‌های غذایی اعلام کرد که قرارداد صادرات ۲میلیون و ۴۰۰هزار عدد قوطی آبمیوه تولیدی رضوی به عراق خبر امضاء شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین  مدیرعامل شرکت فرآورده‌های غذایی رضوی با اعلام این خبر گفت: بر اساس این قرارداد ماهانه ۳۰ کانتینر آبمیوه قوطی به عراق ارسال خواهد شد.

حمیدرضا اصیلی افزود: آبمیوه‌ها به صورت هر شرینگ ۲۴عددی با حجم هر قوطی ۲۴۰میلی‌لیتر است که به صورت پالتی و در هر کامیون ۳هزار و ۵۰۰شرینگ بارگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما وی با اشاره به سودآوری حاصل از این قرارداد گفت: فروش این محصول به صورت ریالی انجام می‌شود که حدود ۲۵ میلیارد ریال ماهانه،درآمد مالی دارد.

او افزود: این آبمیوه‌ها شامل ۷۰درصد با طعم  هلو و مابقی دیگر طعم‌های آبمیوه است.

اصیلی درباره کیفیت این محصول گفت: کیفیت آبمیوه‌ها در چند مرحله با استفاده از نیروهای متخصص داخلی تغییر کرده و در این زمینه فرمول‌های متفاوت تست شده است.وی افزود: این آبمیوه‌ها گواهی‌نامه‌هایی چون ISO 9001، حلال، استاندارد و نظارت بر مواد غذایی را دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در آبان سال گذشته رییس میز عراق در سازمان توسعه تجارت گفته بود: تعرفه واردات انواع آبمیوه بکه  عراق ۳۰ درصد بود  به ۱۳۰ درصد افزایش یافته است.

کد خبر : 20882 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۰۰

بیشتر بخوانید

نظر شما