سرمایه‌گذاری دی‌کاپریو در نوشیدنی‌های پروبیوتیک

سرمایه‌گذاری دی‌کاپریو در نوشیدنی‌های پروبیوتیک

لئوناردو دی کاپریو به تازگی رویغذاها و نوشیدنی‌هایی که بر پایه سبزیجات سرمایه‌گذاری کرده که شامل نوشیدنی‌هایی بر پایه ماست پروبیوتیک نیز می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، لئوناردو دی کاپریو به تازگی مبلغ نامشخصی را برای حمایت از برند تجاری که از آن با نام «کالیفیا فارمز» (Califia Farms) یاد شده سرمایه‌گذاری کرده است.

شرکت کالیفیا فارمز هفته پیش ۵۰ میلیون دلار برای افزایش محصولاتش در غذاها و نوشیدنی‌هایی که بر پایه سبزیجات تولید می‌شوند، سرمایه‌گذاری کرده که شامل نوشیدنی‌هایی بر پایه ماست پروبیوتیک نیز می‌شود.

در عین حال که دی کاپریو تاکنون تایید نکرده وگان است، اما در سال‌های اخیر از شهرتش برای ایجاد آگاهی در مسایل محیط زیستی استفاده کرده که تولیدات کشاورزی از جمله آنهاست.

سال پیش او روی برند محصولات غذایی وگان با نام «فراتر از گوشت»( Beyond Meat) سرمایه‌گذاری کرده بود. این شرکت تهیه همبرگرهای وگان یا بدون گوشت را برعهده دارد. در حالی که وگان‌ها به گیاهخواری مطلق اعتقاد دارند، این شرکت که در لس‌آنجلس تاسیس شد، اعلام کرده بود با حمایت دی‌کاپریو فعالیتش را شروع می‌کند.

دی کاپریو همواره اعلام کرده هدفش حمایت از فعالیت‌هایی است که ضرری به محیط زیست وارد نکنند یا به حیوانات آسیب نرسانند.

وی همان موقع با صدور بیانیه ای گفته بود تولید محصولات دامی‌در ایجاد گاز کربن نقش مهمی‌دارد. اگر منبع غذا از گوشت حیوانی به مواد گیاهی تغییر کند بشر گام بزرگی در حفظ آب و هوای کره زمین بر خواهد داشت.

بنیاد لئوناردو دی‌کاپریو سال پیش بیش از ۲۰ میلیون دلار به بیش از صد سازمان محافظت از محیط زیست اهدا کرد.

وگان‌ها از مصرف هر نوع محصولات حیوانی مثل گوشت قرمز، مرغ، لبنیات و تخم مرغ و حتی استفاده از چرم خودداری می‌کنند و این رژیم را موجب تندرستی انسان می‌دانند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، پیش از این نیز لئوناردو دی کاپریو  و جمعی از ستارگان سینما و ورزش در نوشیدنی رونا سرمایه گذاری کرده‌ بودند. رونا نوشیدنی انرژی زا با کافئین طبیعی است و از نوعی قارچ در آمازون تولید می‌شود.

منبع: مهر

کد خبر : 20588 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۷

بیشتر بخوانید

نظر شما