تولید چای‌های لاغری گیاهی با ویژگی نوشیدنی‌های کارکردی

تولید چای‌های لاغری گیاهی با ویژگی نوشیدنی‌های کارکردی

به تازگی یک شرکت تولیدکننده چای‌های لاغری با ویژگی نوشیدنی‌های کارکردی خود را به بازار عرضه کرده است. این چای‌ها بر پایه گیاه‌های دارویی تولید شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، شرکت چای لاغری اسپات ( the tea Spot) به تازگی چای‌های لاغری جدید خود را به بازار معرفی کرده است.

این شرکت می‌گوید، «Simple Steeps» بسته‌های چای تناسب اندام چسبیده با مزایای نوشیدنی‌های کارکردی است.

طبق نظر شورای اطلاعات بین المللی غذا (IFIC)، غذا و نوشیدنی کارکردی آن دسته از محصولاتی هستند که مزایایی فراتر از تغذیه پایه و معمولی را فراهم می‌کنند. نوشیدنی‌های انرژی زا و ورزشی، و همچنین محصولات غنی شده با پروبیوتیک‌ها  از انواع غذا و نوشیدنی‌های کارکردی هستند.

تولید چای‌های لاغری گیاهی با ویژگی نوشیدنی‌های کارکردی

ترکیبات کاربردی این نوشیدنی در پنج نوع گیاه دارویی وجود دارد: Rise & Chai، که دارای چای پوره با مخلوط زردچوبه و رازیانه است. Citrus Boost تقویت کننده مرکبات، که می‌تواند سرد یا گرم سرو شود، دارای طعم لیمو با چای سبز چای است؛ Flat Belly به معنی شکم تخت که دارای ویژگی‌های hibiscus (هر نوع گیان یا بوته یا درخت از جنس بامیه از خانواده پنیر کیان) اسکاتلندی است و طعم شیرین دارد. Twilight Rose که دارای طعم بابونه، گل رز و نعناع فلفلی و ماچا است.

شرکت چای تناسب اندام یا لاغری اسپات ( the tea Spot) می‌گوید: هر جعبه  The Tea Spot Simple Steeps شامل پنج بسته چای لاغری است که هر یک جعبه دارای قیمت خرده فروشی پیشنهادی ۴٫۹۵ دلار است.

کد خبر : 20568 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۲

بیشتر بخوانید

نظر شما