تاسیس کارخانه تولید نوشیدنی‌های بدون گاز

تاسیس کارخانه تولید نوشیدنی‌های بدون گاز

مدیر عامل تعاون روستایی شهرستان نی ریز از تولید نوشیدنی طعم دار با راه اندازی کارخانه تولید و بسته‌بندی این نوع نوشیدنی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، اصغر شجاعتیان با بیان اینکه نوشیدنی بدون گاز در ۴ طعم عرقیات گلاب، نعناع، بهار نارنج و نارگیل و دانه گیاهی تخم شربتی با سایز ریز و متوسط و یا تخم ریحان با سایز درشت تولید می‌شود، گفت: با راه اندازی کارخانه تولید این نوع نوشیدنی در نی ریز به طور مستقیم برای ۱۰ نفر و غیر مستقیم برای بیش از ۱۵ نفر اشتغالزایی می‌شود.

وی ادامه داد: این کارخانه در انبار ۴۰۰ متری تعاون روستایی و با صرف کمترین هزینه جهت اجاره مکان، ماهیانه سودآوری ۱۵ تا ۵۰ میلیون را دارد.
مدیرعامل تعاون روستایی شهرستان نی ریز اضافه کرد: این نوشیدنی‌ها در لیوان‌های ۴۵۰ سی سی، قابل حمل در مسافت‌های طولانی و بسیار شکیل بسته بندی شده است.

مدیر عامل تعاون روستایی شهرستان نی ریز گفت: دستگاه‌های مورد استفاده در پروسه تولید ۱۰۰ درصد داخلی است.
اصغر شجاعتیان افزود: با هدف کمک به باغداران منطقه، کاهش هزینه‌های تولیدی، اشتغالزایی و خوداتکایی در گام بعدی با استفاده از گل‌های تولیدی شهرستان، عرق گیری در همین کارخانه صورت می‌گیرد.

مدیرعامل تعاون روستایی شهرستان نی ریز با بیان اینکه ماندگاری این محصول در صورت استفاده تا ۳ روز و در غیر این صورت تا ۶ ماه است، ادامه داد: از دیگر مزایای این نوشیدنی، خواص درمانی و قیمت عرضه پایین نسبت به انواع مشابه خارجی است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

کد خبر : 20478 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۰

بیشتر بخوانید

نظر شما