ساخت لیوان‌های یکبار مصرف نوشیدنی گرم بدون پلاستیک

ساخت لیوان‌های یکبار مصرف نوشیدنی گرم بدون پلاستیک

یک شرکت استرالیایی‌ لیوان‌های یک‌بار مصرف نوشیدنی گرم ساخته که دارای حداقل مواد شیمیایی است که کمترین تغییر در طعم و عطر چای و قهوه را ایجاد می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، لیوان‌های بیرون‌بر دت‌پک پاسخی‌ست به یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های باریستاها. سری لیوان‌های Precision Series دت‌پک به باریستاها امکان می‌دهد تا در هر اندازه‌ای، قهوه‌ای با طعم و غلظت ثابت برای مشتری سرو کنند.

کریگ سایمون قهرمان سه دوره مسابقات باریستا در استرالیا ادامه می‌دهد: «دیگر لازم نیست مشتریان نگران از دست رفتن عطر و طعم قهوه‌شان باشند وقتی قهوه بیرون‌بر سفارش می‌دهند.»

شرکت دت‌پک چندی پیش جایزه‌ «بهترین محصول مرتبط با قهوه» را در حاشیه‌ نمایشگاه قهوه تخصصی در سیاتل آمریکا از آن خود کرد.

دت‌پک همچنین جایگاه دوم انتخاب مردمی‌و رتبه‌ اول داوران را در بخش «نوآوری محصول» در اکسپوی بین‌المللی قهوه در ملبورن استرالیا به خود اختصاص داد.

محصولات دت‌پک با همکاری متخصصان انجمن قهوه تخصصی استرالیا طراحی شده‌‌اند. لیوان‌های دت‌ پک در اندازه‌های ۱۶۰، ۲۰۰، ۲۴۰ و ۳۲۰ میلی‌لیتر به بازار عرضه شده که درست مطابق فنجان‌های سرامیکی‌ است که در بسیاری از کافه‌های تخصصی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

اندرو گود مدیر طراحی و خلاقیت دت‌پک می‌گوید: «ما با متخصصان انجمن قهوه تخصصی استرالیا ارتباط گرفتیم و طراحی این سری از لیوان‌ها محصول این همکاری‌ است.»

اندرو ادامه می‌دهد: «بررسی‌های اولیه‌ی ما نشان داد قهوه‌ای که در لیوان‌‌های بیرون‌بر فعلی بازار سرو می‌شود، با آن‌چه در مشتریان در کافه‌ها دریافت می‌کنند از نظر طعمی‌تفاوت عمده‌ای دارد. همچنین حجمی‌از نوشیدنی که در این لیوان‌ها دریافت می‌کنند با آنچه وعده داده شده یکسان نیست. اندازه‌ی لیوان‌های سری جدید دت‌پک به‌گونه‌ای‌ست که بهترین تجربه‌ طعمی‌قهوه را در ترکیب با شیر به مشتری ارائه می‌دهد.»

ساخت لیوان‌های یکبار مصرف نوشیدنی گرم بدون پلاستیک

دت‌پک شرکتی استرالیایی‌ست که لیوان‌های یک‌بار مصرف و ظروف بسته‌بندی برای کافه‌‌ها، رستوران‌ها، قنادی‌ها و نانوایی‌ها ارائه می‌دهد. در ساخت ظروف دت‌پک از حداقل مواد شیمیایی استفاده شده و از این جهت به‌عنوان یکی از سبزترین شرکت‌های فعال در این زمینه شناخته می‌شود. لیوان‌های نوشیدنی‌های گرم دت‌پک در سه مدل تک‌جداره، دوجداره و دوجداره‌ی راه‌راه به بازار عرضه شده که در ساخت آن‌ها به‌جای پوشش پلاستیکی، از بیوفیلم استفاده شده و در محیط‌ زیست قابل‌تجزیه هستند. استفاده از این مواد در ساخت محصولات دت‌پک باعث‌ شده که کمترین تغییر در طعم و عطر نوشیدنی‌های گرم مانند چای و قهوه به‌وجود آید.

منبع: آیکافی

کد خبر : 20198 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۲۱:۴۷

بیشتر بخوانید

نظر شما