نوشیدنی‌های مورد علاقه کریستیانو رونالدو؛ از قهوه تا آب آناناس

رونالدو از نوشیدنی های مخصوص اسپانیایی استفاده می کند و از نوشیدنی های الکلی خودداری کرده و ترجیح می دهد به سمت نوشیدنی های طبیعی برود.

کد خبر : 19081 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۵

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین از آن جایی که کریستیانو رونالدو یک پرتغالی و به خصوص از منطقه مادیرا است، علاقه زیادی به میوه و آبمیوه دارد. از میوه های مورد علاقه او می‌توان به هلو و سیب و همچنین آب آناناس اشاره کرد و گفته می شود که وی علاقه زیادی به قهوه دارد.

کریستیانو رونالدو به ماهی علاقه زیادی داشته و ماهی بریم کله طلایی، شمشیر ماهی و ماهی خاردار از ماهی هایی هستند که وی همواره برای ناهار انتخاب می کنند. وی آن چنان به ماهی علاقه دارد که سعی می کند ماهی را همراه با هر وعده غذایی که دارد ترکیب نموده و معمولاً خود این کار را انجام می دهد. رونالدو، برای مثال، ماهی ساردین را به صورت کنسروی به سر سفره برده و با نان تازه می خورد.

از آنجایی که رونالدو بخش قابل توجهی از روز خود را به تمرین سخت می گذراند، روزانه مقادیر زیادی مایعات می نوشد. وی در این باره چنین گفته است:« با نوشیدنی‌های ورزشی که برای تمرینات و مسابقات به من انرژی می دهند، آب بدنم را حفظ می کنم.»

این نوشیدنی ها ترکیبی از کربوهیدرات هایی که استقامت را بالا می برند بوده و بسیار کمتر از دیگر نوشیدنی های ورزشی در خود قند دارند. همچنین این نوشیدنی ها حاوی الکترولیت هایی هستند که در هیدراته ماندن بدن و تامین ویتامین بی ۱۲ که با خستگی مقابله می کند بسیار موثرند.

 

از آنجایی که رونالدو بخش زیادی از سال را در اسپانیا می گذراند از نوشیدنی های مخصوص اسپانیایی استفاده می کند اما بارها گفته که از خوردن نوشیدنی‌های الکلی خودداری کرده و ترجیح می دهد به سمت نوشیدنی های طبیعی برود.

 

نظر شما