مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان چای+ تصاویر و حکم وزیر کشاورزی برای جهان‌ساز

مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان چای+ تصاویر و حکم وزیر کشاورزی برای جهان‌ساز

مراسم تودیع و معارفه و اعطای حکم رییس جدید سازمان چای امروز در سازمان چای کشور برگزار شد. در این مراسم رییس پیشین سازمان چای به سمت مشاور معاون وزیر در امور چای منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان چای کشور، روز چهارشنبه ۲۳ خرداد ۹۷ با حضور معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی، معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، فرماندار شهرستان لاهیجان، برخی از مسئولان کشوری، لشکری و شهرستانی، مدیران و کارکنان سازمان چای کشور، برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان چای+ تصاویر و حکم وزیر کشاورزی برای جهان‌ساز

 

 

در این جلسه مهندس جمشیدنژاد (معاون سیاسی و امنیتی استانداری گیلان)، ضمن اشاره به اهمیت صنعت چای برای استان­های شمالی کشور و اقداماتی که طی سال­های گذشته برای احیای این صنعت انجام گرفته، از زحمات مجدانه دکتر روزبهان تقدیر و تشکر نمودند و ضمن تبریک به مهندس جهان ساز، خواستار توجه به زنجیره ارزش این محصول از تولید تا فرآوری و مصرف شدند.

در ادمه مراسم، رحمت سمیعی (رئیس سندیکای کارخانجات) از دکتر روزبهان بابت اینکه طی مدت ریاست خود با این سندیکا مشارکت فعال داشتند و در تصمیم سازی­ها از نظرات و دیدگاه‌های سندیکا نیز استفاده می‌­کردند، تشکر و قدردانی نموده و ضمن تبریک به مهندس جهان‌ساز، آمادگی ارائه هرگونه همکاری و مشارکت با آن سازمان را از جانب سندیکا و بخش خصوصی اعلام داشتند.

در بخش بعدی مراسم، محمدعلی طهماسبی (معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی) نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دکتر روزبهان، از اقدامات مؤثر ایشان طی سال‌های ۹۳ تا کنون برای افزایش و بهبود عملکرد صنعت چای کشور، برای مهندس جهانساز به عنوان یک مدیر متخصص آرزوی توفیق نموده و خواستار ادامه روند مثبت و رو به رشد صنعت چای کشور برای رسیدن به خوداتکایی برای این محصول راهبردی و ملی طبق منویات مقام معظم رهبری شدند.

محمدولی روزبهان رئیس پیشین سازمان چای کشور نیز، با ارائه گزارشی از عملکرد خود طی سال‌های تصدی ریاست سازمان چای، از همکاری و همراهی کارکنان سازمان چای کشور تشکر و قدردانی کردند.

در پایان مراسم، حبیب جهان‌ساز در سخنانی ضمن تشکر از زحمات ریاست پیشین سازمان چای و کارکنان و کارمندان سازمان چای کشور، خواستار تداوم همکاری اثربخش بین سازمان چای کشور و بخش خصوصی شده و برنامه‌های خود را برای بهبود صنعت چای کشور تبیین نمودند.

در این مراسم طی حکمی‌از سوی وزیر محترم جهاد کشاورزی مهندس حبیب جهان‌ساز رئیس سازمان چای کشور شد.

در این حکم آمده است: ” جناب آقای حبیب جهان‌ساز سلام علیکم نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی، به موجب این حکم به سمت رئیس سازمان چای منصوب می‌شوید.

امید است با بهره مندی از نیروهای متخصص و متعهد سازمان و هماهنگی با معاونت باغبانی در افزایش کیفیت تولید داخلی و ارتقاء جایگاه چای ایران گام‌های موثر بردارید.

توفیق شما را در انجام وظیفه محوله از درگاه خداوند متعال خواستارم.”

 

انتصاب رئیس پیشین سازمان چای به سمت مشاور معاون وزیر در امور چای 

محمدولی روزبهان نیز طی ابلاغی از سوی معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی به سمت مشاور معاون وزیر در امور چای منصوب گردید.

کد خبر : 18645 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۱

بیشتر بخوانید

نظر شما