۱۰ آب معدنی گرانقیمت جهان/۶۰۰ دلار برای ۷۵۰ میلی‌لیتر آب معدنی+ تصاویر

گرانترین آب معدنی Acqua di Cristallo Tributo است که هر ۷۵۰ میلی لیتر آن ۶۰۰ دلار قیمت دارد که از چشمه‌های فیجی در فرانسه به دست می‌آید و بطری آن از طلای ۲۴ عیار است

پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین، آرش محبی: در این مطلب به ۱۰ آب معدنی بسته‌بندی شده گرانقیمت در دنیا اشاره شده که قیمت بعضی از آنها تعجب‌برانگیز اما واقعی است.

آب معدنی fine از اطراف کوه فوجی در ژاپن تهیه می‌شود و توسط سنگ‌های آتشفشانی به طور طبیعی فیلتر شده است و هیچ نوع تماسی با محیط آلوده ندارد. قیمت این آب معدنی ۵ دلا برای هر ۷۵۰ میلی‌لیتر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین باران تاسمانی هم یکی از گرانقیمت‌ترین آب معدنی‌های دنیاست که در تاسمانی در جنوب شرق استرالیا تولید می‌شود. این منطقه یکی از پاکیزه‌ترین مناطق دنیا به لحاظ آب و هوایی است و آب معدنی تاسمانی از باران این منطقه تولید می‌شود. هر ۷۵۰ میلی لیتر این آب معدنی هم ۵ دلار قیمت دارد.

آبشخور آب معدنی  Lauquen Artes در جنوب آرژانتین نزدیک منطقه سن کارلوس است. منطقه‌ای که این آب از آن تامین می‌شود  توسط ۲۰ هکتار جنگل دست نخورده احاطه شده و دمای آن ۴ درجه سانتیگراد است. ۷۵۰ میلی میلتر از این آب ارزشمند ۶ دلار قیمت دارد.

آب معدنی Aqua Deco از منحصربه فردترین آب‌های معدنی در جهان است. این آب معدنی از چشمه‌های دست نخورده در کانادا به دست می‌آید و به طور عمده در هتل‌ها و رستوران‌ها به فروش می‌رسد. هر ۷۵۰ میلی لیتر این آب معدنی ۱۲ دلار قیمت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین آب معدنی BC از یک یخچال  در منطقه بریتیش کلمبیا کانادا به دست می‌آید و سه روز راه تا رسیدن به منبع این آب باید پیموده شود. به همین دلیل این آب کمیاب قیمت بسیار بالایی دارد؛۱۴ دلار به ازای هر ۷۵۰ میلی لیتر

سرچشمه آب معدنی  Veen در یکی از روستاهای فنلاند واقع شده است. این آب که از صافی‌های طبیعی عبور می‌کند، توانایی غیر معمولی برای رفع تشنگی دارد و هر ۷۵۰ میلی لیتر آن ۲۵ دلار قیمت دارد.

آب معدنی Bling H2O از از کوه‌هایی در انگلستان تامین می‌شود و یک فرایند تصفیه ۹ مرحله‌ای را سپری می‌کند. این نوشیدنی در بسیاری از هتل‌ها و رستوران‌ها استفاده می‌شود و هر ۷۵۰ میلی لیتر آن ۴۰ دلار قیمت دارد.

آب معدنی Fillico از ژاپن می‌آید. شرکت معروف سواروسکی که برند معتبری در حوزه جواهر آلات است، بطری این آب معدنی لوکس و با کیفیت را طراحی کرده است. این آب معدنی جایگاه درباری و پادشاهی دارد و هر ۷۵۰ میلی لیتر آن ۲۱۹ دلار فروخته می‌شود.

آب معدنی Kona Nigari از عمق یک هزارمتری زیر زمین در منطقه‌هاوایی به دست می‌آید و حاوی الکترولیت‌های عمق اقیانوس است و توانایی ویژه‌ای برای رفع تشنگی دارد. هر ۷۵۰ میلی لیتر این آب ۴۲۰ دلار قیمت دارد.

گرانترین آب معدنی Acqua di Cristallo Tributo است که هر ۷۵۰ میلی لیتر آن ۶۰۰ دلار قیمت دارد و از چشمه‌های فیجی در فرانسه به دست می‌آید. بطری این آب معدنی از طلای ۲۴ عیار است و گرانترین بسته‌بندی آب بسته بندی شده در جهان به شمار می‌رود.

 

کد خبر : 18613 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۷

بیشتر بخوانید

نظر شما