ساعت هوشمندی که شما را با بوی قهوه بیدار می‌کند

یک استارتاپ فرانسوی ساعتی ویژه به نامSensorWake Trio طراحی کرده است که می‌تواند شما را با بوی قهوه، صدای موزیک و نوری ملایم از خواب بیدار کند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین در این ساعت که ظاهری جالب دارد و چراغ‌های «ال‌ای دی» درون آن جای گرفته است، خبری از صدای زنگ ساعت نیست و شما می‌توانید انتخاب کنید که صبح با بوی دلخواه خود ازجمله قهوه، گل‌های بهاری و… از خواب بیدار شوید. برای این کار هم تنها کافی است یک بسته کپسولی را درون محفظه ویژه ساعت که به همین منظور طراحی شده، قرار دهید. این بسته می‌تواند ۱۰بوی مختلف ازجمله قهوه، کاپوچینو، آب پرتقال، چوب جنگلی، لیمو یا اینکه شکلات، وانیل و… باشد. البته هریک از این بسته‌ها برای ۳۰ روز کارآیی دارند ولی اگر می‌خواهید هر روز با بویی جدید از خواب بیدار شوید می‌توانید کپسول را براحتی عوض کنید.

برای استفاده از SensorWake Trio، ابتدا ساعت را روی زمان مورد نظر خود تنظیم می‌کنید. لحظاتی قبل از این ساعت مشخص، بوی مورد نظر شما در اتاق می‌پیچد و یک دقیقه بعد چراغ ال‌ای دی با نور بسیار کم شروع به تابیدن به‌صورت‌تان می‌کند تا بدون سر و صدای معمول ساعت‌ها و استرس ناشی از آن از خواب بیدار شوید. بعد از گذشت یک دقیقه اگر هنوز از خواب بیدار نشده باشید، صدای موسیقی ملایمی‌پخش می‌شود که البته برای موسیقی حق انتخاب زیادی ندارید و فعلاً تنها از میان ۵ ملودی حاضر می‌توانید یکی را انتخاب کنید.
اکنونSensorWake Trio به همراه دو بسته کپسولی روی سایت کیک استارتر با بهای ۷۹دلار و با ۱۲ بسته کپسولی، ۹۹دلار پیش فروش می‌شود. اگر هم دوست دارید که صبح‌ها با بوهای متنوع تری از خواب بیدار شوید می‌توانید به ازای هر بسته کپسولی، ۵دلار اضافه بپردازید. اگر همه چیز بخوبی پیش برود این ساعت جالب تا نوامبر سال‌جاری میلادی راهی بازار خواهد شد.

منبع: ایران آنلاین

کد خبر : 18509 تاریخ انتشار:۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۲

بیشتر بخوانید

نظر شما